داور تحت تاثیر حرف کریستیانو قرار گرفت؛/ کنعانی: رونالدو گفت تو دروغگویی!


کد خبر : 1973968 |
29 مهر 1402 ساعت 00:11 |
44.4K بازدید |

71
دیدگاه

داور تحت تاثیر حرف کریستیانو قرار گرفت؛


محمدحسین کنعانی‌زادگان می‌گوید پرسپولیس در دیدار برگشت برابر النصر نتیجه بازی رفت را جبران خواهد کرد.

کنعانی: رونالدو گفت تو دروغگویی!

به گزارش ورزش سه، حسین کنعانی‌زادگان که شب گذشته گفتگوی مفصلی با برنامه شب‌های فوتبالی داشت، در بخشی از مصاحبه خود درباره دلایل شکست پرسپولیس برابر النصر عربستان صحبت کرد و گفت: اتمسفری داخل کشور بود که همه می‌گفتند کریس رونالدو به ایران آمده است. بسیاری رفتند و تیم النصر را بیش از حد بزرگ کردیم، در صورتی که اصلا اختلافی نبود‌. من در زمین با آنها بازی کردم و زمین هم خیلی بد بود اما الان بهتر شده است. انشاالله در بازی برگشت جبران می‌کنیم.

او سپس در خصوص استقبال مدیران پرسپولیس از تیم النصر گفت: به نظرم آنقدر به النصر و رونالدو توجه کردند، ما نادیده گرفته شدیم و کسی برای حمایت نیامد. دوست داشتیم بیایند و تیم‌مان را بیشتر حمایت کنند. البته دم هواداران گرم که حمایت کردند اما دوست داشتیم مسئولان بیشتر از آنکه آنجا بروند، بیایند و به ما اهمیت بدهند. ما بیشتر به خارجی‌ها اهمیت می‌دهیم. ما بهترین مربیان و بازیکنان ایرانی را داریم.

مدافع پرسپولیس که در طول مسابقه گفتگویی با کریستیانو رونالدو داشت، در این باره توضیح داد: در آن صحنه به رونالدو گفتم به خدا من نزدم. اگر به صحنه نگاه کرده باشید، رونالدو خودش از بالا روی پای ما زده بود اما آن لحظه که گفتم او گفت قسم دروغ نخور. گفت تو درغگو هستی اما من گفتم چنین چیزی نبود و شما ضربه را زدی. چون مقابل داور بود می‌خواست طوری صحبت کند که بگوید من نزدم و بازیکن حریف زد. در صورتی که او اول پای من را زد و بعد بیرون رفتیم و گفت اشکالی ندارد و فوتبال است و اتفاق خاصی نمی‌افتد و ادامه می‌دهیم. خدا را شکر ادامه دادیم و نه برای من اتفاقی افتاد و نه برای او.

وی افزود: بین دو نیمه که به رختکن می‌رفتیم، من کنارش بودم و به داور گفتم اینها قصد دارند مچ پای من را بزنند که دقیقا زمانی که نیمه دوم شروع شد، میلاد سرلک یک ضربه کاملا عادی در وسط زمین داش که داور قصد نداشت کارت بدهد اما به خاطر حرف رونالدو تحت تاثیر قرار گرفت.

کنعانی‌ در مورد تقابل با ‌رونالدو عنوان کرد: تجربه خیلی خوبی بود. همه می‌دانند رونالدو اعجوبه‌ای است که همه آرزو دارند روبروی او بازی کنند. من دوست نداشتم او گل بزند و همه سعی و تلاشم را کردم و خدا را شکر گل نزد. ما روی یک سری اتفاقات گل خوردیم؛ هم بحث زمین بود و هم بحث جو قبل از بازی. آن دو گل هم روی مسائل تاکتیکی نبود‌. صد درصد بازی برگشت با تمام وجود مقابل النصر حاضر می‌شویم.

source