دکلان رایس: مستند بکام را دیدم، گل زدم


کد خبر : 1974208 |
29 مهر 1402 ساعت 23:49 |
9.7K بازدید |

13
دیدگاه


دکلان رایس بعد از گلزنی مقابل چلسی، از تاثیر مستند دیوید بکام بر روی عملکرد امشبش صحبت کرد.

دکلان رایس: مستند بکام را دیدم، گل زدم

به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه چلسی با نتیجه دو بر صفر از آرسنال جلو بود، روی پاس اشتباه رابرت سانچز، توپ به دکلان رایس رسید و او بی‌درنگ شوت خود را روانه دروازه چلسی کرد و تبدیل به گل شد تا پایه‌گذار بازگشت آرسنال به بازی باشد.

او پس از بازی در مورد این گل گفت:«این روزها همه درباره مستند دیوید بکام صحبت می‌کردند و من برای اولین بار آن را دیشب تماشا کردم. دو کلیپ اول بازی مقابل ویمبلدون است که او از وسط زمین گلزنی کرد. این تاثیر زیادی روی من گذاشت. توپ که به سمت من آمد به دیشب و مستند بکام فکر کردم و به توپ ضربه زدم.

1942950

این یک گل ویژه برای شروع کامبک ما بود. هر بازیکنی و در هر پستی که هستید، باید همیشه شوت زدن را در موقعیت‌های مختلف امتحان کنید. اگر توپ را شوت کنید، احتمال گلزنی هم بالا می‌رود. شما یک ثانیه برای تصمیم‌گیری فرصت دارید. تا می‌توانید باید سریع تصمیم بگیرید؛ شما باید فکر کنید که آیا توپ را پاس می‌دهید یا شوت می‌زنید، تروسارد مقابل من خالی بود و می‌توانستم پاس بدهم اما تصمیم گرفتم شوت بزنم. مستند تاثیر زیادی بر روی من گذاشت و از دیدن آن خوشحالم.»

آرسنال پس از گل رایس به بازی برگشت و لئاندرو تروسارد هفت دقیقه بعد گل دوم توپچی‌ها را وارد دروازه میزبان کرد و آنها را از شکست نجات داد.

1942948

source