مکس آلگری:/ عصبانی شدم چون بازیکنانم حرف گوش نمی‌دادند!


کد خبر : 1974460 |
01 آبان 1402 ساعت 01:29 |
21K بازدید |

10
دیدگاه

مکس آلگری:


مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، گفت که دلیل خشمش کنار زمین این بود که بازیکنانش از برتری عددی‌شان در زمین بعد از اخراج بازیکن حریف، استفاده نمی‌کردند.

عصبانی شدم چون بازیکنانم حرف گوش نمی‌دادند!

به گزارش “ورزش سه”، یووه در هفته نهم سری آ میهمان تیم میلان در ورزشگاه سن سیرو بود و یک نیمه کامل را مقابل میلان ۱۰ نفره بازی کرد و در نهایت با گل دقیقه 63 مانوئل لوکاتلی، با نتیجه ۱-۰ یک برد ارزشمند خارج از خانه را کسب کرد. اما این پیروزی باعث نشد تا آلگری نظرش را در مورد شانس کم تیمش برای فتح اسکودتو تغییر دهد.

آلگری در مورد بازی گفت: “یوونتوس در دفاع خوب بازی کرد، اما فوتبال مربوط به لحظات است. زمانی که مقابل 10 نفر قرار گرفتیم، نیمه دوم را خوب شروع نکردیم. در دقایق پایانی ما حوصله نداشتیم و به میلان اجازه ضدحمله می‌دادیم. درست است که ما یک بازیکن اضافی داشتیم، اما سرعت رافائل لیائو می‌تواند این برتری را خنثی کند. به شکست‌ناپذیری مقابل میلان ادامه دادیم بنابراین من فقط می‌توانم از بازیکنانم تشکر کنم.”

1943463

از او در مورد عصبانیتش کنار زمین و لگد زدن به بطری‌ها و درآوردن کراواتش سوال شد: “چون بچه‌ها از برتری عددی استفاده نمی‌کردند. وقتی مقابل تیم ۱۰ نفره بازی می‌کنید نباید وقت تلف کنید یا دریبل بیهوده انجام دهید. باید بازی را باز کنید و از مزیتتان بهره‌مند شوید. اینها چیزهایی است که ما باید روی آنها کار کنیم، زیرا ما بازیکنان جوانی داریم که تجربه زیادی ندارند و بازی در سن سیرو یک آزمون بزرگ برای آنها بود.”

وستون مک‌کنی و تیموتی وه آ امشب ترکیب خوبی در خط دفاعی یووه تشکیل دادند و آلگری هم از آنها در مجموع راضی بود: “هر از گاهی لیائو  موفق می‌شد از آنها فرار کند و فدریکو گاتی مجبور بود پوشش اضافی بدهد، همین‌طور گلیسون برمر. شانس شوت زیادی به میلان ندادیم و این نکته مثبت بازی بود. خوشحالم که دین هویسن اولین بازی خود را انجام داد، او در سال 2005 متولد شده است اما بازی‌خوانی‌اش مثل یک بازیکن سطح بالاست.”

1943464

آلگری همچنان اصرار دارد که یووه با وجود نداشتن بازی‌های اروپایی، به دنبال قرار گرفتن در چهار تیم برتر است و فتح نه اسکودتو: اگر فقط به پیروزی راضی باشیم، به جایی نخواهیم رسید. ما باید پیشرفت کنیم و اشتباهاتمان را کم کنیم. اینتر، میلان و ناپولی مدعیان اسکودتو هستند، ما به دنبال صعود به لیگ قهرمانان هستیم. ما باید قدم به قدم جلو برویم، به زودی با آتالانتا، لاتزیو و رم رو به رو خواهیم شد که سطح ما را نشان خواهند داد.”

source