درگیری سروش و کنعانی را انکار نمی‌کنم اما…/ حرف‌های خطرناک یحیی و هشدار به درویش!


کد خبر : 1974996 |
02 آبان 1402 ساعت 22:37 |
299.2K بازدید |

166
دیدگاه

درگیری سروش و کنعانی را انکار نمی‌کنم اما…


یحیی گل‌محمدی پس از صحبت درباره درگیری بین کنعانی و رفیعی اعلام کرد اگر اتفاقاتی در آینده برای تیم پرسپولیس رخ بدهد، مسئولیتش با او و بازیکنان نخواهد بود.

حرف‌های خطرناک یحیی و هشدار به درویش!

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی پرسپولیس در یک نشست مطبوعاتی طولانی و در حالی که گلزن تیمش را همراه خود داشت، به سوالات خبرنگاران که عمدتا در مورد اتفاقات پیرامونی تیم پرسپولیس بود، پاسخ داد.

نکته مهمی که در صحبت‌های یحیی کاملا مشخص بود، گلایه او از باشگاه و طرح مسائلی بود که به صورت زیرپوستی به زبان یحیی آمد. او گفت که در تیم پرسپولیس مشکلاتی وجود دارد که اگر حل نشوند، می‌تواند اتحاد و همدلی بازیکنان را نیز تحت تاثیر قرار بدهد.

سرمربی سرخپوشان همچنین درگیری بین سروش و کنعانی را تائید کرد و گفت که اگرچه این موضوع را انکار نمی‌کند اما مسئله چندان مهمی هم نبوده و نباید به آن پرداخته شود. او همچنین در مورد مسائل پیش آمده بین کنعانی و ورزشکاران و به خصوص کشتی‌گیران از همه طرف‌ها خواست تا این حرف‌ها را تمام کنند.

مشروح حرف‌های یحیی گل‌محمدی را بخوانید:

بولت پرسپولیسصحبت‌های اولیه؟
بازی راحتی نبود و ما اول بازی متمرکز نبودیم و شروع خوبی نداشتیم. یک مقدار حتی آرامش خوبی برای ایجاد موقعیت و دادن پاس هم نداشتیم. رفته رفته در شرایط فنی قرار گرفتیم و توانستیم راحت‌تر بازی کنیم و به گل هم رسیدیم در نیمه اول که زمان خیلی خوبی بود. نیمه دوم هم فکر می‌کنم بازیکنان ما با تمرکز بیشتری وارد زمین شدند و با یک تفکر گلزنی و اینکه به تعداد گل‌هایمان اضافه کنیم. خیلی خوب بازی را کنترل کردند و به خواسته خودشان که زدن گل و بردن بازی و کسب سه امتیاز بود، رسیدند.

بولت پرسپولیسپنالتی بیرانوند؟
فکر می‌کنم نقطه عطف بازی بود که با هوش و درایت خودش توانست یک پنالتی و موقعیت مسلم گلزنی را از حریف بگیرد. از او ممنونیم و امیدواریم این روندی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان داریم را طی کنیم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

1943771

بولت پرسپولیسدرگیری سروش و کنعانی؟
ببینید من کلا در صحبتهایم گفتم. یکسری مشکلات هست که فکر می‌کنم آرامش و تمرکز را از تیم ما گرفته و ریشه نبودن این آرامش را باید پیدا کنیم. مشخص است ولی در هر صورت این احترامی که تیم ما به آن احتیاج داشت و شرایطی که بعد از سه قهرمانی انتظار داشتند، مهیا نشده بود. یک اتفاقاتی هم قبل از بازی برای حسین [کنعانی] افتاد و فکر کنم تمرکز خوبی نداشت. ضمن اینکه سروش هم نیمه اول کارت زرد گرفته بود و ممکن بود نیمه دوم با گرفتن کارت زرد دوم به مشکل بخورد.

انکار نمی‌کنم که درگیری لفظی داشتند اما این موضوعات باید ریشه‌ای حل شود. ما همیشه یک تیم متحد بودیم و هستیم و ممکن است در هر تیمی این اتفاقات بیفتد. انقدر شدید نبود که بخواهیم راجع به آن زیاد صحبت کنیم. هر دو از بازیکنان باتجربه و باکیفیت تیممان هستند و این مسائل ممکن است در هر تیمی وجود داشته باشد.

بولت پرسپولیسفسخ با پرسپولیس؟
اتفاق خاصی نیفتاده. کارمان را انجام می‌دهیم و در شرایطی هستیم که بازی‌های حساسی را در پیش داریم. بازیهای فشرده را در پیش داریم و با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم و این را کلی می‌گویم که اگر اتفاقات خاصی بخواهد در این تیم بیفتد، مسئولیتش برعهده کادر و بازیکنان نیست. اما با تمام وجودمان کار می‌کنیم و علی رغم محدودیت‌ها فقط با قدرت برای شادی دل هواداران کار می‌کنیم و این کار را خواهیم کرد.

بولت پرسپولیسحضور هواداران؟
نکته خیلی خوبی اشاره کردید و من یادم رفت از هواداران تشکر کنم. این برد را واقعا مدیون حضور هواداران هستیم، خصوصا روی صحنه پنالتی. البته علی [بیرانوند] هم خیلی تمرکز داشت اما به نظرم این پنالتی را هواداران گرفتند و گل‌ها را هم هواداران زدند. البته گل قشنگی بود و آقا سعید [صادقی] زحمت کشید اما واقعا از هواداران تشکر دارم و نمی‌دانم چگونه باید مراتب ارادت و دوست‌داشتنم را به آنها برسانم اما از تک تک هواداران و خصوصا زنان که یک مقدار از زمین دور هستند و شایسته این هستند که بهترین جای ورزشگاه را به آنها بدهیم، تشکر می‌کنم. دوست نداریم هواداران خانم یک جای دور و پرت از ورزشگاه باشند و شایستگی این را دارند که نزدیک زمین و روی بهترین صندلی مستقر شوند.

1944339

بولت پرسپولیساتفاقات مجازی هفته پیش کنعانی و اینکه او در بازی رسانه‌ای رفت.
حسین [کنعانی] که وارد بازی نشد. در مصاحبه حرف‌هایی زد که اصلا نباید می‌زد و حرفهایی زد که اصلا واقعی نزد. به نظر در مورد اعداد و ارقام بزرگنمایی کرد. یک سری ورزشکاران هم موضع گرفتند در این باره و من همینجا از آنها می‌خواهم که فضای ورزش را با صحبتهای خودمان خراب نکنیم. می‌دانم آنها هم واقعا برای مردم و کشورشان زحمت می‌کشند و حقشان است که بیشترین امکانات را در اختیار داشته باشند، منظورم همه ورزشکارانی است که برای مردم تلاش می‌کنند و به مدال‌های رنگی هم می‌رسند. هیچوقت نباید تبعیض بین ورزشکاران باشد و من هم موافق این موضوع هستم. در دنیای حرفه‌ای و کشورهایی که پیشرفته هستند، فرقی بین یک دونده قهرمان و یک شناگر وجود ندارد. حالا بحث فوتبالیست‌ها یک مقدار متفاوت است و همیشه این داستان‌ها هست که باتوجه به استقبالی که از فوتبال می‌شود در سراسر دنیا، دستمزد فوتبالیست‌ها متفاوت است. اما همه کسانی که زحمت می‌کشند برای کشورشان باید به حق و حقوقشان برسند.

بولت پرسپولیسخروج از آزادی؟
این امکان اصلا وجود ندارد. تمام بدبختی این ورزشگاه را ما دادیم و مصدوم دادیم. بازی النصر را اینجا باختیم و با ذوب‌آهن مساوی کردیم. آنهایی که از اینجا باید بروند، کسانی هستند که این ورزشگاه را به این روز انداختند. ما تیم پایتخت هستیم و این تنها ورزشگاه پایتخت است که می‌تواند میزبان هواداران باشد. تیم ما بدون هواداران اصلا معنی ندارد. تازه این زمین اصلا تحفه‌ای نیست که بخواهند منتش را سر باشگاه پرسپولیس و استقلال بگذارند. این ورزشگاه احتیاج به رسیدگی خیلی بیشتر دارد. لیاقت پرسپولیس و استقلال این نیست که در این ورزشگاه بازی کنند و باید ورزشگاه مجهز بسازند اما حالا که ورزشگاه بهتر شده، می‌گویند باید بروید بیرون. نمی‌دانم چطور رویشان می‌شود که بگویند ما و استقلال از این ورزشگاه برویم بیرون. کسانی که باید بروند بیرون آنهایی هستند که ورزشگاه را به این روز انداختند. آنها به ما ضربه‌های زیادی زدند و اشکالی ندارد این ضرر را جبران کنند ما برویم.

1941919

بولت پرسپولیستمدید قرارداد با پرسپولیس؟
ببینید شرایط کار کردن باید مهیا باشد و ما شرمنده مردم نشویم. اگر این شرایط مهیا نباشد و امکاناتی که این تیم می‌خواهد… شاید ما یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ و حذفی باشیم و باید در آسیا آبروداری کنیم اما با این شرایط خیلی سخت است. نمی‌خواهم هیچوقت شرمنده هواداران باشم و دوست ندارم به این شرایط برسم. اگر شرایط برای ادامه کار در پرسپولیس مهیا باشد، آماده هستم اما در هر صورت برای همکاری و کارکردن احتیاج به امکانات خیلی بیشتری هست.

بولت پرسپولیسفشار مسابقات و درخواست از سازمان لیگ؟
من ترسی از فشردگی مسابقات ندارم. جوانان و باتجربه‌های خوب دارم و به بچه‌ها هم گفتم که اصلا نگران این موضوع نباشند. فقط نگران این هستم که از لحاظ ریکاوری و امکانات به مشکل بخوریم. باشگاه باید به این موضوع رسیدگی کنند. بازیکنان با تمام وجود برای شادی دل هواداران کار می‌کنند و سزاوار بهترین‌ها هستند و امیدوارم شرایط طوری باشد که بازیکنان و کادر تمام تمرکز را روی کار بگذارند. این فشار روی تیمهای آسیایی وجود دارد و شرایط خاص خودش را دارد.

source