ویسی: دغدغه من بودجه فصل آینده باشگاه است

خوزستان اسپورت- عبدالله ویسی با اشاره به جلسه‌اش با مدیرعامل پالایشگاه آبادان، گفت: تا پایان این هفته به مسئولان آبادانی برای ادامه همکاری جواب خواهم داد.

به گزارش خوزستان اسپورت، عبدالله ویسی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه‌اش با قیم مدیرعامل پالایشگاه آبادان پیرامون ادامه همکاری با باشگاه نفت آبادان، اظهار کرد: در این جلسه عنوان کردم که بحث و دغدغه من بودجه فصل آینده باشگاه است و باید بودجه مشخص باشد تا بتوانیم در لیگ برتر به اهداف مدنظر برسیم.

وی ادامه داد: فصل گذشته که قرار شد هدایت نفت را برعهده بگیریم، اصلا درخصوص مبلغ قرارداد خودم صحبت نکردم و وقتی هیات مدیره می خواست درباره قرارداد من صحبت کند از جلسه بیرون رفتم و به آن ها گفتم من فقط می خواهم به آبادان و خوزستان کمک کنم و عرق دارم و به آبادان بدهکار هستم. الان هم باز می گویم مساله مالی خودم مطرح نیست و هیچ وقت به دنبال پول نبودم و نیستم و تنها می خواهم بودجه فصل آینده مشخص شود تا با آرامش خاطر کار کنیم.

ویسی بیان کرد: به هر حال با تعیین بودجه، من نیز تا پایان این هفته جواب مسئولان آبادانی را برای همکاری می دهم. البته قبلا هم گفته ام من تمایل به ادامه همکاری دارم.

وی عنوان کرد: همچنین قرار است، هیات مدیره باشگاه نفت آبادان تا دهم خردادماه مشخص شود و مطمئنا با تعیین تکلیف هیات مدیره تصمیمات خوبی گرفته خواهد شد.

source

توسط varzeshikhabari