کارگردان بازی Marvel’s Spider-Man 2: نسخه‌ بعدی این می‌تواند عنوانی حماسی باشد

برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان بازی Marvel’s Spider-Man 2، می‌گوید اگر منطقی به این سری نگاه کنیم، ادامه‌ی داستان به طور قطع حماسی خواهد بود، باید صبر کنیم و ببینیم.

مدتی پیش سرانجام آخرین ساخته‌ اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، یعنی Marvel’s Spider-Man 2، عرضه شد و بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. طبیعتا به لطف این موفقیت، استودیوی اینسامنیاک سعی در ساخت نسخه‌ی بعدی این بازی خواهد داشت.

طی پادکست Friends Per Second، برایان اینتیهار درباره بازی بعدی صحبت کرد:

اگر Spider-Man 1 و Miles Morales همانند فیلم Iron Man عمل می‌کردند، بدون شک Marvel’s Spider-Man 2 همانند فیلم Civil War است. طبیعتا ادامه‌ی این سری، مانند فیلم Avenger Infinity War و End Game خیلی حماسی خواهد بود.

با این حال، تا به این لحظه این عنوان موفقیت خوبی کسب کرده و احتمالا ادامه‌ی آن نیز درخشان خواهد بود. به لطف این موفقیت، مدتی بعد از عرضه‌ی بازی، اینسامنیاک اعلام کرد که اگر طرفداران بخواهند آن‌ها یک عنوان Spin-Off با محوریت Venom خواهند ساخت.

نظر شما چیست؟ آیا ادامه‌ی Marvel’s Spider-Man 2 می‌تواند مانند دنیای سینمایی مارول که با Avenger Infinity War به اوج رسید، به همان موفقیت دست پیدا کند؟

source