آشنایی با سایت ثبت نام لاتاری در ایران توسط ایرانیان لاتاری

آشنایی با سایت ثبت نام لاتاری در ایران توسط ایرانیان لاتاری که در این مقاله به بررسی لاتاری آمریکا و سابقه و پشتیبانی سایت موسسه ایرانیان لاتاری خواهیم پرداخت.

ابتدا با لاتاری آشنایی پیدا خواهیم کرد و سپس راجب این مجموعه بیشتر صحبت می کنیم.

مهاجرت و زندگی در یک کشور دیگر، از موضوعاتی است که بسیاری از افراد حداقل یکبار به آن فکر کرده اند. آشنا نبودن با انواع روش های مهاجرت، هزینه های مسیر مهاجرت، نحوه اخذ اقامت کشورهای دیگر، هزینه زندگی در آمریکا و … دغدغه هایی هستند که تنها با پیدا کردن یک موسسه مطمئن و متخصص در امور مهاجرتی مانند ایرانیان لاتاری می توان آن ها را برطرف نمود.

 

لاتاری آمریکا چیست؟

کلمه لاتاری (Lottery) که به معنای «قرعه کشی» است، احتمالا شما را به یاد بلیت بخت آزمایی بیندازد که به برندگان آن، جایزه نقدی اهدا می شود؛ اما «لاتاری» که ما از آن صحبت می کنیم، کاملا متفاوت است!

«لاتاری تنوع نژادی آمریکا» که با نام «لاتاری گرین کارت آمریکا» هم شناخته می شود، یک برنامه مهاجرتی با هدف حفظ «تنوع» در جامعه مهاجران به آمریکا است.

این برنامه مهاجرتی به افراد از سراسر دنیا این امکان را می دهد که برای اخذ «گرین کارت آمریکا» ثبت نام کنند و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت آمریکا امتحان کنند.

شاید با خود فکر کنید که مهاجرت ایرانیان به آمریکا، آن هم از طریق برنامه مهاجرتی با نام «لاتاری گرین کارت آمریکا» حقیقت ندارد و یا امکان پذیر نیست!

هر ساله حدود 55 هزار ویزای لاتاری آمریکا به برندگان لاتاری اعطا می شود.

به جز چند کشور معدود که هر سال از روش های مختلف تعداد زیادی مهاجر به آمریکا می فرستند (مانند چین و هند)، شهروندان بقیه کشورهای دنیا می توانند در این برنامه مهاجرتی ثبت نام کرده و تا سقف حدود 3800 ویزا را در هر سال از آن خود کنند.

به این ترتیب، شهروندان کشور ایران نیز بدون هیچ محدودیتی امکان ثبت نام و اخذ ویزای لاتاری آمریکا را دارند.

اما اگر هنوز هم در مورد آن چه که گفتیم ذره ای تردید دارید، می توانید برخی از ویزاهای لاتاری که توسط موسسه ایرانیان لاتاری برای برندگان لاتاری آمریکا اخذ شده را از اینجا ( https://iranian-lottery.com/iranian-lottery-visas ) مشاهده کنید!

چطور در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم، لاتاری گرین کارت آمریکا یک برنامه مهاجرتی است، پس ثبت نام در لاتاری به این معناست که شما درخواست مهاجرت به کشور ایالات متحده آمریکا را ارائه می کنید!

به همین دلیل باید از جزییات و دستورالعمل های ثبت نام لاتاری که هر ساله توسط وزارت امورخارجه آمریکا صادر می شوند، مطلع باشید.

ثبت نام در لاتاری آمریکا از طریق تکمیل و ارسال یک فرم آنلاین با نام DS-5501 انجام می شود که اطلاعات موجود در آن نباید با واقعیت مغایرت داشته باشند و یا اشتباه ثبت شوند.

اگر در زمینه مهاجرت به کشور آمریکا اطلاعات زیادی ندارید و به نحوه ثبت نام لاتاری آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم که ثبت نام لاتاری خود را تحت نظر موسسه ایرانیان لاتاری انجام دهید تا از این شانس ویژه خود به خوبی استفاده کنید.

موسسه ایرانیان لاتاری در سال های اخیر توانسته با تمرکز ویژه بر روی برنامه مهاجرتی لاتاری آمریکا، سابقه ی موفقی در زمینه اخذ ویزاهای لاتاری تنوع نژادی آمریکا کسب کند و به تخصصی ترین موسسه در زمینه ویزاهای لاتاری آمریکا تبدیل شود.

افرایش شانس ثبت نام لاتاری افراد متاهل و مجرد به چه صورت است؟

برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، افراد متاهل حتما باید به همراه همسر رسمی و قانونی خود و همچنین تمام فرزندان مجرد زیر 21 سال خود ثبت نام نمایند.

منظور از همسر قانونی، شخصی است که اسم او در شناسنامه به عنوان همسر ثبت شده و سند ازدواج رسمی آن ها موجود است.

فرزندان مجرد زیر 21 سال نیز شامل تمامی فرزندان رسمی هستند، حتی اگر حضانت آن ها با متقاضی ثبت نام لاتاری نباشد و یا در کنار هم زندگی نکنند.

به این ترتیب، افراد متاهل می توانند به صورت 2 شانس در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند. یعنی یک فرم با نام خود و زیرمجموعه قرار دادن همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال و یک فرم دیگر با نام همسر و زیر مجموعه بودن خود و فرزندان مجرد زیر 21 سال!

افراد مجرد در صورتی که «بالای 21 سال» سن دارند، باید به صورت یکشانس و با یک فرم با وضعیت مجرد ثبت نام کنند و نباید اسم اشخاصی دیگر را در فرم ثبت نام لاتاری خود وارد نمایند.

افراد مجرد «زیر 21 سال» از این شانس ویژه برخوردارند که هم به عنوان زیرمجموعه والدین ثبت نام شده و هم یک فرم ثبت نام لاتاری با وضعیت مجرد را تکمیل نمایند.

ثبت نام در لاتاری

ثبت نام در لاتاری آمریکا چه شرایطی دارد؟

مهاجرت به آمریکا از راه های مختلفی امکان دارد که اکثر آن ها شرایط نسبتا سخت و غیرقابل دسترسی برای متقاضیان اخذ گرین کارت آمریکا دارند.

به طور کلی می توانید برای گرین کارت آمریکا درخواست دهید، اگر:

بستگان درجه 1 (همسر، والدین، فرزند و خواهر و برادر) در آمریکا دارید که گرین کارت و یا شهروندی آمریکا را دارند؛

یا از نظر شغلی، علمی، ورزشی، و … نخبه و مدال آور هستید؛

و یا امکان سرمایه گذاری با مبلغ حداقل 900 هزار دلار در آمریکا را داشته باشید.

اما آسان ترین و در دسترس ترین راه رسیدن به گرین کارت ایالات متحده، برنده شدن در لاتاری آمریکا است؛

زیرا شرایط ثبت نام در لاتاری آمریکا بسیار ساده بوده و اکثر افراد می توانند در این برنامه مهاجرتی فوق العاده ثبت نام کنند.

عکس استاندارد لاتاری آمریکا

عکس لاتاری آمریکا، دارای ضوابط خاصی است که باید با دقت رعایت شوند.

در ادامه می خواهیم به طور مختصر برخی از مهم ترین نکات تهیه عکس استاندارد لاتاری را ذکر کنیم:

 • عکس باید رنگی بوده و پس زمینه عکس سفید و ساده باشد؛
 • عکس باید جدید بوده و حداکثر متعلق به شش ماه قبل از ثبت نام باشد؛
 • ابعاد عکس لاتاری مربعی و بین 600*600 تا 1200*1200 پیکسل است (عکس 3*4 یا 4*5 مورد قبول نیست)؛
 • فرمت عکس باید JPG بوده و حداکثر حجم آن 240 کیلوبایت باشد؛
 • صورت شخص باید در مرکز تصویر بوده و عرض شانه ها و کمی از فضای خالی بالای سر شخص مشخص باشد؛
 • نگاه و صورت باید کاملا رو به دوربین بوده و گردی صورت باید مشخص باشد؛
 • داشتن حجاب در عکس لاتاری بلامانع است اما استفاده از کلاه، گلسر و … ممنوع است؛
 • استفاده از عینک و لنز رنگی در عکس لاتاری ممنوع است؛
 • به کار بردن هرگونه فیلتر، نور یا افکت رنگی و ادیت عکس لاتاری غیرمجاز است؛
 • عکس لاتاری باید با کیفیت و وضوح مناسب بوده و نباید تار و بی کیفیت باشد؛
 • نور محیط برای تهیه عکس لاتاری باید طبیعی و مناسب بوده و نباید سایه زیاد یا نور شدید بر روی تمام یا بخشی از صورت شخص وجود داشته باشد؛
 • حالت چهره شخص در عکس لاتاری باید خنثی و طبیعی باشد.

نکته: توجه داشته باشید که افراد متاهل حتما باید به همراه همسر و تمام فرزندان مجرد زیر 21 سال خود ثبت نام کنند؛

به همین دلیل رعایت تمامی نکات فوق جهت تهیه عکس لاتاری برای تمام نفراتی که ثبت نام می شوند، الزامی است.

موسسه ایرانیان لاتاری

جمع بندی

موسسه ایرانیان لاتاری iranian-lottery.com که به طور تخصصی از ثبت نام تا امور برندگان لاتاری در کنار متقاضیان محترم است، عکس ثبت نام لاتاری شما را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز، اصلاحات لازم را بر روی عکس ها اعمال می کند تا استاندارد بودن عکس شما را تا اخذ ویزای لاتاری آمریکا تضمین نماید.

پیشنهاد می کنیم که از این شانس استثنائی مهاجرت دائم به آمریکا نهایت استفاده را ببرید و امور ثبت نام لاتاری خود را به موسسه حرفه ای و خوشنام ایرانیان لاتاری بسپارید.

 

source