تاخیری دیگر در زمان اکران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

تغییر زمان اکران فیلم ابرقهرمانی Aquaman and the Lost Kingdom همچنان ادامه داشته و خوشبختانه این‌بار با تاخیری کوتاه مدت مواجه هستیم.

پروسه تولید و اکران فیلم ابرقهرمانی Aquaman and the Lost Kingdom (آکوامن و امپراتوری گم شده) به کارگردانی جیمز وان در قامت آخرین فیلم از دنیای سینمایی فعلی دی‌سی به حدی طولانی، جنجالی و عجیب و غریب است که به زیبایی هر چه تمام می‌تواند مشکلات و بی‌برنامگی DCEU را به معرض نمایش بگذارد. دنباله‌ای که بارها و بارها تحت ریشوت‌های مختلف قرار گرفته و اکران‌ آزمایشی آن در جلب نظر مخاطبینش به هیچ عنوان موفق ظاهر نشده است.

در حالی که اخبار حول محور تاخیر در اکران دنباله فیلم آکوامن به امری طبیعی برای بینندگانش تبدیل شده اما باز هم با تغییری جدید در زمان اکران این فیلم مواجه شده‌ایم. اثری که ابتدا برای اکران در در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) برنامه ریزی شده بود، با تاخیری ۲ روزه مواجه شده و حال در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) بر پرده سینما به نمایش در خواهد آمد.

این تاخیر ۲ روزه به نظر می‌رسد که از سوی کمپانی برادران وارنر اتخاذ شده تا با فیلم پرهزینه دیگر آن‌ها یعنی Wonka (وانکا) که چند روز زودتر و در تاریخ ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) اکران می‌شود، تداخلی نداشته باشد. تصمیمی که با توجه به واکنش‌های نه چندان مثبت نسبت به اکران آزمایشی the Lost Kingdom می‌تواند از شکست حداکثری آن در گیشه جلوگیری نماید؛ مخصوصاً که تمامی آثار ابرقهرمانی مرتبط با دی‌سی طی ۱ سال گذشته با شکست‌های فجیعی در گیشه مواجه شده و برادران وارنر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا آخرین فیلم از DCEU پایانی آبرومندانه را رقم بزند.

منبع: کولایدر

source