کد خبر : 1977397 |
13 آبان 1402 ساعت 02:21 |
449 بازدید |

0
دیدگاه


شهرداری ورامین، با دو طلایی که در روز دوم کسب کرد، موقعیت خود را در صدر جدول لیگ برتر باشگاه‌2های کشور حفظ کرد.

لیگ برتر تکواندو| شهرداری ورامین همچنان در رتبه اول

به گزارش “ورزش سه” به نقل از فارس، هفته نخست از  بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی با برگزاری مسابقات اوزان زوج به پایان رسید. تکواندوکاران شهرداری ورامین و پالایش نفت آبادان هر کدام با دو طلا مکان‌های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دادند. 

در وزن 58- کیلوگرم، علیرضا حسین‌پور، ملی پوش  شهرداری ورامین، در فینال مقابل علی اصغر علی مرادیان، هم‌تیمی خود، به روی شیاپ چانگ رفت و در پایان در 2 راند به برتری رسید و عنوان نخست را کسب کرد.

در وزن 68- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی تکواندوکار صنعت مس کرمان پیش از حضور در دیدار نهایی در مرحله نیمه نهایی برابر امیررضا غلامی از تیم پالایش نفت آبادان در ثانیه های پایانی به برتری رسید و فینالیست شد. از سوی دیگر جدول هم  محمدصادق دهقانی  از شهرداری ورامین راهی مبارزه نهایی شد. دو تکواندوکار یک مبارزه جذاب و دیدنی را به نمایش گذاشتند که در نهایت این دهقانی بود که دو بر یک پیروز شد و عنوان نخست را کسب کرد. 

امیررضا صادقیان در وزن 80- کیلوگرم از تیم پالایش نفت آبادن در دیدار نیمه نهایی برابر میرهاشم حسینی ملی پوش تیم مناطق مرکزی – زاگرس جنوبی به برتری دست یافت و راهی دیدار نهایی شد. صدرا مقدمی نایب قهرمان جوانان آسیا دیگر تکواندوکار نفتی‌ها بود که در این وزن به دیدار نهایی رسید تا با صلاح‌دید کادر فنی این تیم صادقیان به عنوان نفر اول معرفی شود.

فینال وزن 87+ کیلوگرم یکی دیگر از مبارزات جذاب روز دوم بود. علی نجفی از شهرداری ورامین و علی احمدی نماینده پالایش نفت آبادان دیدار تماشایی را به تصویر کشیدند که در پایان این احمدی بود که در ثانیه‌های پایانی راند سوم نتیجه را به سود خود به اتمام رساند و نهایتا به مقام اول رسید.

در پایان بازی‌های هفته نخست، شهرداری ورامین همانند روز اول با پیروزی‌های خوبی که در دیدارهای نهایی به دست آورد با 149 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی حفظ کرد. پالایش نفت آبادان با دو طلایی که در روز دوم گرفت 134 امتیازی شد و در رده دوم ایستاد. نفت مناطق مرکزی – زاگرس جنوبی که اغلب ملی پوشان را این هفته در اختیار نداشت با 86 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. تیم پاس با 81 و دمنده با 55 امتیاز رده‌های چهارم و پنجم را در اختیار گرفتند.

برترین‌های روز دوم رقابت‌ها به شرح ذیل است:

برترین مربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین)، برترین سرپرست روز دوم: سیدحسن میر (شهرداری ورامین)، برترین بازیکن روز دوم: علی احمدی (پالایش نفت آبادان)، برترین داور روز دوم: سید جلال سید مردانی (بوشهر)

source

توسط varzeshikhabari