مقابله با مفهوم ترس در نخستین تصویر از انیمیشن Orion and the Dark

استودیو دریم‌ورکس نخستین تصویر از انیمیشن را Orion and the Dark را منتشر کرد که حول محور مفهوم “ترس” جریان دارد.

به لطف رویدادی که سالانه به مدت ۱ هفته به وقوع می‌پیوندد، کمپانی نتفلیکس از پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی جدیدی رونمایی کرده و چشم‌انداز خود نسبت به آینده را برای مخابینش اعلام می‌کند. یکی از این پروژه‌ها که با همکاری استودیو دریم‌ورکس به ارمغان آورده شده، انیمیشنی تحت عنوان Orion and the Dark (اوریون و تاریکی) نام دارد که توسط شان چارماتز کارگردانی شده و چارلی کافمن نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته است.

این انیمیشن که برپایه داستانی به قلم اما یارلت ساخته شده، حول محور کودکی دبستانی و بسیار خجالتی به نام اوریون جریان دارد. کودکی که با ترس‌های مختلفی همچون ترس از زنبور، ارتفاع، سگ و امواج تلفن همراه دست و پنجه نرم می‌کند. با این حال ترسی که هر شب تمام وجود او را به وحشت وا می‌دارد، رویارویی با تاریکی می‌باشد. این مسئله زمانی شدت می‌گیرد که تاریکی تجسمی فیزیکی به خود گرفته و در حالی که قصد آسیب رساندن به اوریون را ندارد، سعی می‌کند تا به او بفهماند که چیزی برای ترس در تاریکی وجود نداشته و آن‌ها را با ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی همراه می‌کند.

حال نیز نخستین تصویر از این انیمیشن منتشر شده که می‌توانیم رویارویی اوریون با تجسمی از تاریکی را مشاهده نماییم. تجسمی که در نهایت به اوریون می‌آموزد تا ترس‌ها را کنار گذاشته و واقعیت دنیا را بپذیرد.

انیمیشن Orion and the Dark که از صداپیشگانی نظیر جیکوب ترمبلی، پل والتر هاوزر و ورنر هرتسوک بهره می‌برد، فعلاً تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها به سال ۲۰۲۴ میلادی اشاره شده است.

منبع: کولایدر

source