ویدیویی از شیوه ساخت انیمیشن Tomb Raider: The Legend of Lara Croft منتشر شد

در تازه‌ترین تیزر منتشر شده از انیمیشن سریالی Tomb Raider: The Legend of Lara Croft شاهد چگونگی خلق شخصیت لارا کرافت هستیم.

لارا کرافت یکی از شخصیت‌های نمادین صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که با فرنچایز Tomb Raider (مهاجم مقبره) خاطرات ارزشمندی را برای طرفداران این مدیوم رقم زده است. فرنچایزی که بارها در سینما مورد اقتباس قرار گرفته و هیچکدام نتوانسته‌اند تا تمام و کمال حق مطلب را ادا نمایند. با این حال کمپانی نتفلیکس دست به کار شده و با ساخت انیمیشن سریالی Tomb Raider: The Legend of Lara Croft (مهاجم مقبره: افسانه لارا کرافت) قصد دارد تا به این ناکامی پایان داده و اقتباسی ارزشمند را برای طرفداران لارا کرافت به ارمغان بیاورد.

نکته حائز اهمیت درباره این اقتباس به خط زمانی و داستان آن مربوط می‌شود. Tomb Raider: The Legend of Lara Croft در حقیقت دنباله‌رو بازی‌های این فرنچایز می‌باشد که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ ساخته شده و داستان ۳ گانه نام برده شده را تکمیل می‌کند که البته این بار لارا کرافت توسط هایلی اتول صداپیشگی شده است.

مسئله‌ای که طرفداران نسبت به تماشای آن حسابی اشتیاق دارند، شیوه تصویرپردازی این مجموعه می‌باشد که امروز ویدیویی در این رابطه منتشر شده و زحمت قابل تقدیر سازندگان پشت صحنه را به معرض نمایش می‌گذارد. ویدیویی که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

فعلاً زمان پخشی برای فصل نخست انیمیشن سریالی Tomb Raider: The Legend of Lara Croft اعلام نشده است. مجموعه‌ای که زحمت ساخت آن را استودیوی انیمیشن‌سازی پاورهاوس بر عهده گرفته است.

منبع: کولایدر

source