پیشنهاد هیجان‌‎انگیز یونایتد به ستاره فرانسوی


کد خبر : 1980972 |
28 آبان 1402 ساعت 15:53 |
18.8K بازدید |

7
دیدگاه


آنتوان گریزمان با پیشنهادات قابل توجهی از باشگاه‌های انگلیسی مواجه شده است.

پیشنهاد هیجان‌‎انگیز یونایتد به ستاره فرانسوی

به گزارش “ورزش سه”، آنتوان گریزمان هرگز تمایل خود برای بازی کردن در خارج از لالیگا را پنهان نکرده است. او تمام دوران حرفه‌ای خود را در رئال سوسیه‌داد، اتلتیکومادرید و بارسلونا بازی کرده است.

از باشگاه‌های عربستانی و آمریکایی به عنوان مقاصد احتمالی او در تابسنان نام‌برده می‌شد. اکنون منچستریونایتد به عنوان جدی‎‌ترین مشتری این بازیکن در بازار حضور دارد.

مدیران یونایتد با انتقال سهام مالکیت به سرجیم راتکلیف خواستار تغییران بنیادی در داخل و خارج از زمین هستند و گریزمان یکی از بازیکنان قابل توجه آن‌هاست.

1956050

طبق ادعای رسانه اسپانیایی ال ناسیونال، باشگاه انگلیسی تیمی را به مادرید فرستاده تا بتوانند با این بازیکن یا نمایندگان او ارتباط برقرار کنند.

این رسانه اعلام کرد نمایندگان یونایتد با دست پر به اسپانیا سفر کرده‌اند و به گریزمان پیشنهاد حقوق سالانه 21 میلیون یورو را ارائه می‌کنند. این رقم معادل با سه برابر حقوق فعلی او در اتلتیکومادرید است.

انریکو سرزو، رئیس اتلتیکومادرید، پیش از این اعلام کرده بود گریزمان تا هر زمانی که می‌خواهد، می‌تواند در این باشگاه بماند اما این پیشنهاد نگرش بازیکن فرانسوی را به چالش می‌کشد.

source