کارلوس آگوستو: اینتر همیشه باید برای پیروزی بازی کند؛ دعوت به تیم ملی برزیل یک رویا بود

طرفداری | کارلوس آگوستو، مدافع چپ برزیلی اینتر می گوید این تیم می خواهد صدرنشین گروهش در لیگ قهرمانان شود.

به نقل از اف سی اینتر نیوز، کارلوس آگوستو در کنفرانس خبری قبل از دیدار با بنفیکا گفت:

ماه های اول حضور در اینتر و رابطه با دی مارکو؟ فوق العاده بوده و احساس خوبی دارم. رابطه ام با دی مارکو مثل رابطه ام با بقیه است، من دوست همه هم تیمی های خود هستم و هیچ مشکلی به خاطر هم پستی بودن وجود ندارد. 

دعوت به تیم ملی برزیل؟ برایم یک رویا بود، می خواستم برای تیم ملی کشورم بازی کنم. امیدوارم به بازی برای برزیل ادامه دهم، اما با کار و تلاشم باید هر روز ثابت کنم که لیاقتش را دارم. می دانم از پتانسیل زیادی برخوردار هستم و هنوز هم می توانم پیشرفت کنم.

بنفیکا حریفی مناسب ویژگی هایمان؟ ما نمی‌توانیم حریف خود را انتخاب کنیم، اما می‌دانیم که بنفیکا خوب بازی می‌کند. بازی‌های نزدیک به هم زیادی داریم، اما خوب کار کرده‌ایم و فارغ از اینکه چه کسی بازی می‌کند، ما اینتر هستیم و همواره باید به دنبال پیروزی باشیم. کار در بازی فردا آسان نخواهد بود اما تمام تلاش خود را برای بردن انجام می دهیم. همیشه می خواهیم در هر رقابتی صدرنشین باشیم.

رویارویی با دی ماریا؟ ما هفته گذشته در بازی برزیل-آرژانتین و همچنین سال گذشته در بازی مونتزا و یوونتوس مقابل هم قرار گرفتیم. دی ماریا بازیکنی است که تفاوت ایجاد می کند و برای رو به رو شدن با او باید در کل مدت بازی متمرکز بود. او بازیکنی مهم و تاریخ ساز است، اما بنفیکا فقط دی ماریا نیست. آنها بازیکنان زیادی در سطح بین المللی مثل اوتامندی دارند که می دانند چگونه با توپ کار کنند. ما باید برای رویارویی با آنها آماده باشیم، زیرا این تیم بر مالکیت توپ مسلط است و خیلی خوب بازی می کند.

انتظار از دیدار با بنفیکا؟ این بازی در لیگ قهرمانان است و همه مسابقات این رقابتها مهم هستند. بنفیکا بسیار قوی است و در خانه بازی می کند. ما به تمرکز نیاز داریم زیرا آنها تیم عالی هستند اما باید به ارائه بازی همیشگی خود فکر کنیم.

source