چرا کی‌روش از قطر اخراج شد؟

خداحافظی فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی روش کمی غیر منتظره بود به این خاطر که زمان زیادی به آغاز جام ملت ها دردوحه باقی نمانده است. از سویی فدراسیون فوتبال قطر به دنبال اجرای برنامه بلند مدت با سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران بود.

کارلوس کی روش مصمم به صعود به جام جهانی به همراه تیم ملی قطر بود تا یک رکورد جالب توجه از خود در جام جهانی به جا بگذارد اما این رویا در همان ابتدای مسیر نقش بر آب شد. جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی قطر در سایه مذاکره و تفاهم صورت گرفته است.

اما چرا این اتفاق رخ داد؟

نتایج اخیر تیم ملی قطر با هدایت کارلوس کی روش زیاد جالب توجه نبود که می توان به شکست سنگین در برابر ایران اشاره کرد اما بیشتر عامل جدایی کارلوس کی روش بازیکنان تیم ملی قطر بودند که نارضایتی خود را از کارلوس کی روش اعلام کردند. او طی مدت زمان حضور در دوحه نتوانسته بود ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند. برخی نقدها هم بعد از شکست در برابر ایران فضا را برای کارلوس کی روش سخت کرده بود و در نهایت منجر به جدایی کارلوس کی روش شد.

جالب اینکه کارلوس کی روش طی مدت زمان حضور در ایران ارتباط خوبی با بازیکنان تیم ملی می گرفت. نقطه قوت او در تیم ملی فوتبال ایران تبدیل به نقطه ضعفش در تیم ملی قطر شد.  

source