رم با جام حذفی وداع کرد/ سردار آزمون دقایق پایانی بازی را به هم ریخت!

 در دومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا، تیم‌های لاتزیو و رم در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری ۱-۰ لاتزیو خاتمه یافت.

ماتیا زاکانی در دقیقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی تنها گل این بازی را به ثمر رساند تا از میان دو تیم شهر رم این آبی‌های پایتخت باشند که راهی مرحله نیمه نهایی می‌شوند. مصدومیت پائولو دیبالا که باعث خروج او از ترکیب رم در بین دو نیمه و همینطور اخراج پدرو رودریگس مهاجم اسپانیایی لاتزیو در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، از دیگر اتفاقات مهم این بازی بودند. همچنین سردار آزمون، مهاجم ایرانی رمی‌ها که در دقیقه ۵۸ به جای ریک کارسدورپ به میدان رفته بود، در دقیقه دهم وقت‌های تلف شده نیمه دوم از داور کارت قرمز مستقیم گرفت و اخراج شد. پس از او هم‌تیمی‌اش در خط دفاع، جانلوکا مانچینی هم به همین سرنوشت دچار شد.

لاتزیو در مرحله نیمه نهایی باید با برنده نبرد یوونتوس – فروزینونه روبه‌رو شود. یووه فردا شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، میزبان فروزینونه‌ای خواهد بود که در مرحله قبلی مسابقات، ناپولی را با نتیجه ۴ بر صفر در هم کوبید و حذف کرد.

پیش از این فیورنتینا با غلبه بر بولونیا در ضربات پنالتی راه مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا شده بود و در آن مرحله به مصاف برنده نبرد میلان – آتالانتا خواهد رفت، دیداری که امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار خواهد شد.

ببینید: ویدیو| درگیری آزمون در دربی دلاکاپیتاله/ اخراج سردار با کارت قرمز مستقیم

source