بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که هواداران پرسپولیس باید پشت این تیم باشند و فشار زیادی به بازیکنان وارد نکنند.

بهنام ابوالقاسمپور در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد پرسپولیس در اولین نمایش با اوسمار برابر آلومینیوم در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال که با شکست یک بر صفر سرخ‌پوشان همراه شد، اظهار کرد: در اولین دیدار بعد از جام ملت‌ها بازیکنان پرسپولیس باید ۳ امتیاز بازی را کسب می‌کردند که متاسفانه نمایش خوبی نداشتند. تصور می‌کنم فشار و خستگی‌ای که در بازی جام ملت‌ها روی بازیکنان بود هنوز از بدن بازیکنان خارج نشده‌ تا به شرایط ایده‌ال برسند.

او گفت: پرسپولیس در شرایطی برابر تراکتور در خانه خود بازی خواهد کرد که تماشاگر ندارد و این موضوع تا حدودی به ضرر پرسپولیس است و باید بتواند تحت هر شرایطی ۳ امتیاز دیدار را بگیرد تا فاصله خود را با صدر جدول کمتر کند. البته هنوز اوایل سرمربی‌گری اوسمار است و باید به او فرصت داد تا سریعتر تیم را به شرایط ایده‌آل برساند.

این پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: تراکتور تیم بسیار خوبی است و قطعا پرسپولیس رقابت سختی را برابر این تیم خواهد داشت. باید ۳ امتیاز این دیدار را بگیرد تا از کورس قهرمانی عقب نیفتد.

ابوالقاسمپور درباره حواشی بعد از بازی با آلومینیوم و درگیری حسین کنعانی‌زادگان با یکی از هواداران تصریح کرد: رفتار هر دو طرف یعنی هوادار و هم کنعانی زادگان درست نبود. البته چون کنعانی‌زادگان در جام ملت‌ها بازیکن ثابت بود، فشار زیادی روی او بود و هنوز نتوانسته به آرامش لازم دست پیدا کند. کنعانی‌زادگان باید خونسردی خود را حفظ کند و هر حرف ناسزایی را به زبان نیاورد.

او گفت: هر بازیکنی که بخواهد برابر حرف‌های هوادار واکنش نشان دهد، آسیب می‌بیند و این درست نیست و باید آرامش خود را حفظ کند. امیدوارم با اضافه شدن امید عالیشاه، وحید امیری و سروش رفیعی به ترکیب تیم پرسپولیس که از بازیکنان باتجربه این تیم هستند دوباره آرامش به پرسپولیس برگردد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: هواداران پرسپولیس دوست دارند که این تیم از کورس قهرمانی عقب نیفتد و ناراحتی آن‌ها از این موضوع است. پرسپولیس در بازی بعد خود برابر تراکتور باید تلاش کند ۳ امتیاز بازی را بگیرد تا دوباره به شرایط ایده‌ال و آرمانی خود برسد. هواداران باید پشت این تیم باشند و فشار زیادی به بازیکنان وارد نکنند تا کار خود را انجام دهند. اگر انتقادی نیز وجود دارد باید آخر فصل و بعد از پایان بازی‌ها که نتیجه مشخص شد، بازگو کنند. نه الان که تیم نیاز به آرامش دارد و نیاز دارد که با تمرکز بالا برابر حریفانش به رقابت بپردازد تا خود را به کورس قهرمانی نزدیک کند.

 


برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)