محمد خدابنده‌لو پرسپولیسی شد

محمد خدابنده‌لو با امضای قرارداد رسمی به پرسپولیس پیوست.

دقایقی بعد از ورود محمد خدابنده‌لو به ساختمان باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با انتشار جمله «محمد اینجاست، عضوی از ارتش سرخ» خبر از
امضای قرارداد با این بازیکن داد.

هافبک سابق مس رفسنجان که در روزهای گذشته برای جدایی با این تیم به توافق رسید، امروز بعد از واریز بخشی از مبلغ رضایتنامه به این باشگاه موفق شد نظر این باشگاه را جلب کند و از جمع شاگردان نویدکیا جدا شود.

او در لیگ برتر امکان حضور در 13 بازی پرسپولیس را خواهد داشت و البته قرارداد این بازیکن 24 ساله برای فصل آینده نیز برقرار خواهد بود تا او دوره جدیدی را برای خود استارت بزند.

وی پس از خروج از باشگاه دو اظهار نظر متفاوت داشت و یک بار گفت مدت قراردادش 1.5 +1 سال خواهد بود و بار دیگر گفت یک و نیم ساله است.

به نظر می‌رسد فصل آخر به صورت شرطی اعمال خواهد شد و در صورت توافقات این بازیکن می‌تواند لیگ بیست و پنجم نیز در پرسپولیس بماند.

او از گذشته هواداران پرسپولیس بوده و حتی برای حمایت از این تیم به ورزشگاه نیز رفته بود اما حالا بعد از چند فصل حسرت بازی در پرسپولیس، پیراهن تیم محبوبش را برتن خواهد کرد.

خدا بنده لو در آکادمی پیکان پرورش یافت و در لیگ نوزدهم توسط حسین فرکی به کار گرفته شد اما در لیگ بیستم اوج فوتبال او بود که توسط مهدی تارتار به ترکیب اصلی تیمش راه یافت و نظرها را به خود جلب کرد. او سپس با تارتار به ذوب‌آهن رفت و در ادامه پیشنهاد وسوسه برانگیز گل‌گهر و مس رفسنجان او را به کرمان برد.

حالا این بازیکن که توانایی بازی پست هافبک مرکزی و هجومی را دارد و نقش بازیساز را هم ایفا می‌کند، در لیست بزرگسالان پرسپولیس حضور خواهد داشت و به عنوان بازیکنی 24 ساله در مرکز میدان قرمزها بازی خواهد کرد.

 


برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)