امیرحسین صادقی جواب سپهر حیدری و مدیر پرسپولیس را داد/ ویزای اسپانیا هم نداشتند وقتی جواد ۴ پاسپورت تمام کرد!

امیرحسین صادقی، بازیکن پیشین استقلال درباره پیروزی استقلال برابر فولاد با تبریک این برد به مجموعه استقلال گفت: می‌خواستم بعد از بازی هر اتفاقی که افتاد به جواد نکونام و تیمش که اینقدر زحمت می‌کشند تبریک بگویم. هولدینگ خلیج فارس دیر به تیم اصافه شد. کاش نیم فصل اضافه می‌شد تا هواداران راحت‌تر این بردها را می‌دیدند. به قول آقای قلعه‌نویی الان وقت جمع کردن ۳ امتیازات است. جام در دست خودمان است. این تیم چه قهرمان بشود چه نشود پیش مردم قهرمان است.

وی افزود: نمی‌دانم چرا ناظر بازی دقیقه ۷۰ به ماموران می‌گوید آقای صادقی برود بالاتر بایستد. نمی‌دانم قضیه چیست اما امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. چرا ناظر بازی نباید بگذارد مربی تیم به رختکن یا زمین برود که در جشن برد تیم خوشحالی کند؟ آقای رفعتی آدم منصفی است اما امیدوارم در چنین شرایطی باید از تجربه خود استفاده کند.

پیشکسوت استقلال درباره دادن برنامه برای تیم امید استقلال گفت: من برنامه‌ام را به آقای خطیر دادم اما اتفاقات دست من نیست. نمی‌دانم در باشگاه باید چه کار کنم که کمک کرده باشم. امیدوارم هولدینگ خلیج فارس به تیم‌های پایه کمک کند، حالا من باشم یا نباشم مهم نیست. ما تا کی می‌خواهیم بازیکن میلیاردی بخریم؟ تیم‌های پایه ما بازیکن خوب کم ندارند. استقلال همیشه بازیکن‌ساز بوده و من خودم افتخار می‌کنم که از تیم امید استقلال به جام جهانی رفتم. امیدوارم اتفاقات گذشته دیگر نیفتد و بازیکنان پایه به تیم بزرگسال تزریق شوند.

صادقی درباره استوری سپهر حیدری درباره پیراهن مشکی جواد نکونام در بازی مقابل فولاد، گفت: من به خدا پسر خوبی شدم و اصلا دوست ندارم وارد این موضوعات شوم. از مدیرعامل پرسپولیس خواهش می‌کنم در دو جبهه بجنگد. این حرف‌ها از سوی برخی درباره پیراهن مشکی جواد نکونام زشت است. او بازبکن لالیگا بوده است. خود این‌ها و اجدادشان هم بلیت ورزشگاه جلوی بارسلونا هم نگرفته‌اند. این حرف‌ها چیست که می‌زنند؟ از دوستان پرسپولیسی می‌خواهم پیشکسوتانشان را کنترل کنند. پرسپولیس و استقلال باید با آرامش دنبال قهرمانی باشند. از مدیرعامل پرسپولیس خواهش می‌کنم مقداری حاشیه‌های دور و بر این تیم را کمتر کند. خجالت نمی‌کشند که می‌گویند اگر جواد نکونام با پیراهن مشکی بایستد شانس می‌آورد؟ این‌ها ویزای اسپانیا هم نداشتند که جواد نکونام به اسپانیا می‌رفت و می‌آمد و چهارتا پاسپورت تمام کرد.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس بیشتر از تمامی تیم‌ها از بی‌عدالتی سود برده است/ به دنبال تخریب استقلال هستند

source