شیرها برد را از کلوپ گرفتند/ بدرقه سرمربی لیورپول با یک امتیاز

در آخرین بازی از هفته سی‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه ویلاپارک، استون‌ویلا تیم چهارم جدول رده‌بندی پذیرای لیورپول رده سومی بود که این بازی با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت.

گل به خودی امیلیانو مارتینس، دروازه‌بان استون‌ویلا در دقیقه ۲ سبب شد لیورپولی‌ها خیلی زود پیش بیفتند، اما یوری تیلمانس در دقیقه ۱۲ کار را برای تیم میزبان به تساوی کشاند. لیورپول یک بار دیگر پیش افتاد و این بار کودی خاکپو در دقیقه ۲۳ دروازه حریف را باز کرد. حاشیه امنیت لیورپولی‌ها با گلزنی جرل کوانسا در دقیقه ۴۸ به دو گل افزایش یافت. با این حال مردان کلوپ نتوانستند از برتری‌شان محافظت کنند، چرا که دروازه آنها دو بار پیاپی در عرض تنها سه دقیقه توسط بازیکن تعویضی حریف، جان دوران در دقایق ۸۵ و ۸۸ باز شد.

به این ترتیب بازی با تساوی خاتمه یافت، نتیجه‌ای که اگرچه برای لیورپول تفاوتی در جایگاهش در جدول ایجاد نمی‌کند، اما برای استون‌ویلا شاید کمی نگران‌کننده باشد. تساوی اگرچه استون‌ویلا را ۶۸ امتیازی و فاصله‌اش را با تاتنهام رده پنجمی به پنج امتیاز افزایش داد، اما تاتنهام هنوز این فرصت را دارد که با بردن بازی معوقه‌اش برابر منچسترسیتی اختلاف را به دو امتیاز کاهش دهد و امیدهایش برای تصاحب رده چهارم در هفته پایانی زنده بماند. 

source