تشکیل پرستاره‌ترین تیم تاریخ آسیا در عربستان


کد خبر : 2021315 |
26 اردیبهشت 1403 ساعت 03:42 |
31.9K بازدید |

4
دیدگاه


کارشناسان فوتبال عربستان در حال بررسی عملکرد بازیکنان برای معرفی تیم منتخب فصل هستند.

تشکیل پرستاره‌ترین تیم تاریخ آسیا در عربستان

به گزارش “ورزش سه”، تنها سه هفته تا پایان مسابقات لیگ حرفه‌ای عربستان باقی مانده و کارشناسان فوتبال در این کشور در حال بررسی بازیکنان برای انتخاب تیم منتخب فصل هستند.

در رای‌گیری اولیه در پست دروازه‌بانی، یاسین بونو (الهلال) و ادوارد مندی (الاهلی) به‌عنوان دو گزینه معرفی شده‌اند و یکی از آنها در این پست قرار خواهد گرفت.

2010157

اما در خط دفاع، کارشناسان به اتفاق آرا کولیبالی را به‌عنوان مهم‌ترین عنصر در خط دفاعی معرفی کردند و سعود عبدالحمید و تلس را نیز در پست دفاع راست و چپ قرار دادند.

1909716

همچنین مالکوم، کریستیانو رونالدو و الکساندر میتروویچ سه مهره هجومی هستند که به نظر می‌رسد قطعا در تیم منتخب عربستان در این فصل قرار خواهند گرفت.

از بین بازیکنان عربستانی، تاکنون سالم الدوساری که فصل درخشانی را پشت سر گذاشت، در بین بازیکنان منتخب قرار گرفته است و همچنین ساویچ هم که در دفاع و حمله عملکرد خوبی داشت، نظر کارشناسان را به خود جلب کرد.

1962422

البته بعضی از این اسامی با انتقادهایی مواجه هستند و برای مثال برخی معتقدند علی البلیهی باید در خط دفاع در کنار کولیبالی قرار می‌گرفت و برخی هم نسبت به عدم حضور لاپورت در این جمع اعتراض می‌کنند، اما با این حال باید دید در نهایت چه کسانی ۱۱ نفر اصلی این تیم را تشکیل خواهند داد.

در بین سرمربیان نیز ژرژ ژسوس که الهلال را به قهرمانی لیگ عربستان رساند، به‌عنوان بهترین سرمربی انتخاب شد، اما در این بین بعضی از کارشناسان نیز به لوییز کاسترو رای دادند و معتقد بودند با وجود اینکه او در این فصل تنها به قهرمانی جام باشگاه‌های عربی رسیده، بهترین عملکرد را داشته است.

source