جلسه ویژه استقلالی‌ها در باشگاه و کمپ حجازی

استقلال صدر نشین رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و اگر بتواند هفته آینده نساجی را شکست بدهد، جدا از اینکه همچنان این رتبه را تحت هر شرایطی حفظ خواهد کرد، قدم موثری برای آبی پوشان خواهد بود تا به قهرمانی لیگ بیست و سوم نزدیک‌تر شوند.

با توجه به اهمیت فوق العاده زیاد این مسابقه کاملاً بدیهی است که استقلالی‌ها تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهند سکوهای ورزشگاه وطنی قائمشهر را از دست بدهند و البته به خوبی می‌دانند که هواداران نساجی هم به همین راحتی اجازه تسخیر شدن سکوهای استادیوم توسط طرفداران استقلال را نمی‌دهند به همین خاطر قرار شده طوری هماهنگ شود تا طرفداران استقلال مستقر در ساری، قائمشهر، بابل، آمل، بابلسر، نوشهر و… با هماهنگی کانون هواداران  بلافاصله پس از باز شدن سایت بلیت فروشی برای تهیه بلیت مسابقه اقدام کنند تا حداقل یک سوم از ظرفیت سکوهای ورزشگاه شهید وطنی به استقلالی‌ها اختصاص پیدا کند.

همچنین قرار شده هماهنگی‌های لازم پیرامون شکل عزیمت به ورزشگاه و محل استقرار آنها نیز انجام بشود تا همه طرفداران استقلال در یک منطقه واحد بنشینند و بتوانند به طور جدی حامی جواد نکونام و شاگردانش باشند. کارهای مربوط به این پروژه طی چهارشنبه و پنجشنبه توسط لیدرها و اطرافیان باشگاه استقلال در ساختمان این باشگاه و کمپ حجازی هماهنگ می‌شود.

بیشتر بخوانید: درگیری دیده نشده در بازی استقلال و فولاد/ دستیار سابق نکونام علیه آبی‌ها

source