غیبت فرعباسی در مهمترین بازی فصل ملوان

بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزاش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر مقابل شمس آذر قرار گرفت و حبیب فرعباسی دروازه‌بان سپپدپوشان خزر در دقیقه 29 مسابقه به دلیل مصدومیت از زمین مسابقه خارج شد و جای خود را به افشار صداقت داد.شمس آذر، ملوان را دبل کرد/ نمایش ضعیف شاگردان تارتار

این دروازه‌بان که با کشیدگی از ناحیه کشاله پا مواجه شده است، فعلاً نمی‌تواند بازی کند. این در حالی است که ملوانانان در مهمترین بازی فصل خود در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت 19:30 روز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه سال جاری در ورزشگاه نقش جهان، میهمان سپاهان هستند.

از آنجایی که شاگردان تارتار نیم‌نگاهی به کسب سهمیه لیگ نخبگان آسیا دارند، باید در جام حذفی به قهرمانی برسند، بنابراین تقابل آنها با طلایی‌پوشان برای‌شان بسیار حائز اهمیت است، ولی سنگربان مورد اعتماد سرمربی ملوان در این مسابقه غایب است. به این ترتیب صداقت جوان در بازی حساس تیمش درون چارچوب قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در هفته نهم لیگ برتر ملوان با سنگربانی افشار صداقت توانسته بود با نتیجه 3 بر 2 از سد سپاهان در ورزشگاه نقش جهان عبور کند.

انتهای پیام/

source