پرسپولیس صدی به نود قهرمان است/ استقلال آنچه که برای قهرمانی نیاز است را ندارد

لیگ برتر رفته رفته به آخرین هفته‌های خود نزدیک می‌شود و کورس قهرمانی بین پرسپولیس و استقلال به جذاب‌ترین سوژه رسانه‌های ورزشی در این روزها تبدیل شده است. رقابت‌ سرخابی‌ها شور و حال خاصی به مسابقات بخشیده و پیشکسوتان دو تیم نیز پیش‌بینی‌های جالبی از تیم‌های محبوبشان دارند. 

بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس در حاشیه بازی دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال به این موضوع پرداخته است.

سلطانی درباره رضایت پیشکسوتان پرسپولیس از تیم اوسمار گفت: جایگاه اوسمار برای تیم پرسپولیس خوب بود. آن زمان که اوسمار را برای پرسپولیس آوردند خیلی خوب بود ولی مرد روزهای سخت نیست. با تعویض‌هایی که در بازی با آلومینیوم دیدیم او مرد روزهای سخت نیست. مربی ایرانی نمی‌تواند پرسپولیس را جمع کند چون حاشیه دارد. به هر صورت x و y می‌آیند و بدخواه و دشمن دارند و دو تا را می‌برند. من اعتقاد دارم که پرسپولیس باید دنبال مربی خارجی خوب باشد. اوسمار برای این چند بازی خوب بود ولی برای سال آینده فکر نکنم بتواند جوابگو باشد حتی اگر تیم را قهرمان کند. به هرحال مربی خوبی است و یک سال و نیم با تیم کار کرده است و آن را نفی نمی‌کنم کار خیلی خوبی است ولی تکرار می‌کنم او برای روزهای سخت نیست. در بازی با آلومینیوم دیدیم که تیم دوتا جلو است و با تعویض‌های خیلی بد. اگر آن بازی را می‌بردیم الان فکرمان راحت بود ولی من صدی به نود می‌گویم که پرسپولیس قهرمان می‌شود چون به هر صورت احساس می‌کنم استقلال آنچه که برای قهرمانی نیاز است را ندارد ولی پرسپولیس با مهره‌هایی که دارد خیلی خوب بازی می‌کند و من امیدوارم قهرمان بشود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره وضعیت بیرانوند که با وجود مصدومیت خودش را رساند و کلین شیت کرد گفت: دروازه‌بانی خیلی سخت است. دروازه ۲/۴۱ در ۷ متر است. خیلی مانده است تا آقای رفیعی بیاید و باید به مرور بیاید. دروازه‌بان‌ها آینده تیم ملی و پرسپولیس و امثال اینها هستند. آقای بیرانوند که نمی‌خواهد تا ابد دروازه‌بان تیم ملی بایستد. در بازی‌های ساده‌ای که داریم باید از این آقا استفاده کنیم. آقای بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ماست و من از او حمایت می‌کنم، بهترین دروازه‌بان هست و برایش آرزوی موفقیت دارم.

بیشتر بخوانید: سبقت دروازه‌بان استقلال از ملی‌پوش پرسپولیس/ بیرانوند به دنبال کاپیتان تیم نکونام

source