برگزاری نشست کمیته اجرایی AFC با حضور تاج

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی در بانکوک، تایلند تشکیل جلسه داد که برنامه‌ریزی موفق و چشمگیر جام ملت‌های آسیا 2023 از موضوعات مورد بحث در این نشست بود و اعضا ابراز اطمینان کردند که دستاوردهای آن، دوران جدیدی از پیشرفت را برای فوتبال آسیا رقم زده است.

شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، در جریان این نشست گفت: موفقیت بی‌نظیر جام ملت‌های آسیا 2023 قطر، لحظه غرور جمعی ماست که تنها از طریق فداکاری تزلزل‌ناپذیر برای پیشرفت فوتبال آسیا به سطح بعدی از طریق اتحاد امکان‌پذیر شد؛ همبستگی و همکاری.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطر نشان کرد: برگزاری لیگ نخبگان قهرمانان آسیا، لیگ قهرمانان آسیا 2، لیگ قهرمانان آسیا در سطح بانوان و … که قرار است باشگاه ها را متحول کند، نوید خوبی است. چشم‌انداز فوتبال در سراسر آسیا، با  جایزه بزرگ‌تر رقم خواهد خورد.

وی همچنین بر اهمیت اصلاحات ارتقای ساختارهای مدیریتی در کنفدراسیون فوتبال آسیا که همسو با اهداف فیفا بوده و از طریق ایجاد کارگروه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا امکان پذیر است، تصریح کرد.

شیخ سلمان گفت: تعهد تزلزل‌ناپذیر کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پیشبرد توسعه فوتبال از اصلاحات راهبردی که در همه زمینه‌ها انجام داده‌‌ایم آشکار است و به لطف همین روحیه فعال است که AFC بهترین جام ملت‌های آسیا را در دوحه به نمایش گذاشت. در تقویت ساختارهای مدیریتی ما در کنار فیفا ایستاده‌ایم و از فیفا برای حمایت مستمرشان در این زمینه تشکر می‌کنم. AFC پیشرو در ارائه اصلاحات به موقع، چه درباره اساسنامه، مقررات یا مسابقات بوده است.

 در ابتدای نشست هیئت اجرایی، شیخ سلمان به خانم نوالفان لامسام، رئیس فدراسیون فوتبال تایلند که اولین خانمی است که به‌عنوان رئیس در فدراسیون‌های عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب می‌شود، خوش‌آمد و به او تبریک گفت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ,

انتهای پیام/

source