پشت پرده بازی کردن ستاره پرسپولیس با پای مصدوم!

یه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند روز پیش رضا درویش در مصاحبه‌ای به تمجید از بازیکنان پرسپولیس پرداخت و از آن‌ها به خاطر تلاششان برای پیراهن این باشگاه تشکر کرد. مدیرعامل پرسپولیس در صحبت‌های خود به نکته مهمی هم اشاره کرد. او گفت مثلا مدافع خارجی ما با مصدومیت برای پرسپولیس بازی می‌کند و این نشان دهنده تعصب و وفاداری این بازیکن به پرسپولیس است.

به نقل از خبر ورزشی گولسیانی در بازی برگشت با ذوب آهن مصدوم شد و در چند بازی برای تیمش نتوانست به میدان برود. بعد از چند هفته هم با رفع مصدومیتش به ترکیب پرسپولیس بازگشت و یکی از ستون‌های خط دفاعی این تیم به حساب می‌آید. اما پشت پرده ادعای مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه گولسیانی با درد و مصدومیت برای پرسپولیس بازی می‌کند چیست؟

ماجرا از این قرار است که حدود یک ماه دیگر بازی‌های یورو ۲۰۲۴ در آلمان برگزار خواهد شد و ستاره پرسپولیس به همراه تیم ملی کشورش یعنی گرجستان باید در این رقابت‌ها حاضر شود. حضور در یورو برای گولسیانی از اهمییت بسیار بالایی برخوردار است و این بازیکن تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد این رقابت‌ها را از دست بدهد. از همین رو درد را به جان می‌خرد و می‌خواهد خودش را در فرم مطلوب نگه دارد تا عضوی از تیم ملی کشورش در این رقابت‌های بسیار مهم باشد.

source