محکومیت کاپیتان پرسپولیس تایید شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را درباره برخی از پرونده‌ها اعلام کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف آرای خود را درباره پرونده‌های مطروحه صادر کرد که شرح زیر است:

* درباره استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور تبریز نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت باشگاه تراکتور تبریز به پرداخت دو میلیارد ریال جریمه نقدی به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگران منتسب در چندین نوبت و نقض اصول کلی رفتار در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب‌آهن اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر هفته بیست‌وسوم کشور صادر شده است با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

* در مورد استیناف باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم به محرومیت آقای امید عالیشاه به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و دو میلیارد ریال جریمه نقدی به دلیل نشر اکاذیب از جمله مفاد مصاحبه و بیان مطالبی علیه داور مسابقه پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده است، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

* درباره استیناف میلاد فاندر مدیر رسانه‌ای تیم هوادار نسبت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت نامبرده به 300 میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل نقض اصول کلی رفتار در مسابقه بین دو تیم فولاد خوزستان – هوادار از سری مسابقات لیگ برتر هفته بیست‌و‌دوم کشور با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض مؤثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد کند به عمل نیامده، مستنداً به ماده 106 مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عیناً تأیید و اعلام می‌شود. رأی صادره قطعی است.

 


برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)