نامه تبریک فدراسیون فوتبال به باشگاه هوادار


کد خبر : 2022710 |
31 اردیبهشت 1403 ساعت 16:05 |
17.1K بازدید |

2
دیدگاه


فدراسیون فوتبال در نامه‌ای دریافت مجوز ملی باشگاه هوادار را به مدیرعامل این باشگاه تبریک گفت‌.

نامه تبریک فدراسیون فوتبال به باشگاه هوادار

به گزارش “ورزش سه”، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال تکلیف باشگاه‌هایی که واجد شرایط مجوز حرفه‌ای و ملی شدند مشخص شد و باشگاه هوادار تهران که سومین فصل حضورش در لیگ را سپری می‌کند موفق به دریافت مجوز ملی برای اولین بار شد.

2024101

در خبر فدراسیون در مورد باشگاه‌هایی که مجوز ملی را دریافت کردند آمده است: “باشگاه‌های پیکان، شمس آذر قزوین، نساجی مازندران و  هوادار با توجه به نقص مدارك بارگذاري شده در یک یا چند معيار الزامي A، حائز شرايط دريافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE) تشخيص داده نشدند. اما براساس آيين‌نامه مجوز باشگاهي؛ این باشگاه‌ها شايسته دريافت مجوز ايران (Pro) با جريمه هستند. با توجه به عدم كفايت مدارك و مستندات در برخي معيارهاي A وB، این باشگاه‌ها براي تعيين ميزان و نوع جرايم انضباطي مرتبط با مجوز به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال ارجاع مي‌شود.”

فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای دریافت مجوز ملی را که یک مرحله قبل از مجوز حرفه‌ای است به باشگاه هوادار تبریک گفت و مشابه این نامه برای باشگاه‌های پیکان، شمس آذر و نساجی نیز ارسال شده است. زمانی اهمیت دریافت مجوز ملی برای این ۴ باشگاه بیشتر می‌شود که بدانیم پنج باشگاه‌ لیگ برتری ذوب آهن، مس رفسنجان، استقلال خوزستان، نفت آبادان و ملوان از دریافت مجوز ملی جا ماندند و باید نقص مدارک خود را در مسیر حرفه‌ای‌سازی برطرف کنند.

source