پالمر، ماینو، الیوت و اولیسه؛/ 4 جوان شگفت انگیز فصل خاص لیگ جزیره


کد خبر : 2022745 |
01 خرداد 1403 ساعت 03:27 |
6K بازدید |

0
دیدگاه

پالمر، ماینو، الیوت و اولیسه؛


رسانه معتبر گاردین 4 جوان برتر فصل لیگ جزیره را معرفی کرد.

4 جوان شگفت انگیز فصل خاص لیگ جزیره

به گزارش ورزش سه، لیگ برتر انگلیس روز گذشته به پایان رسید و قهرمانی منچسترسیتی در جدال مقابل وستهام جشن گرفته شد تا تمامی سوالات باقی مانده درباره لیگ جزیره، امروز جواب داده شوند. اکنون رسانه گاردین در مطلبی به ستاره‌های جوان این لیگ پرداخته است؛ ستارگانی که در سطح اول فوتبال انگلستان، عملکرد شگرف از خودشان به جا گذاشته‌اند و در رقابتی که بسیاری از مردم و کارشناسان، معتقد هستند جدالی پرفشار و سخت است، توانسته‌اند تا فرم خوبی از خودشان به اجرا بگذارند.

کول پالمر – 22 ساله – چلسی
هافبک انگلیسی قطعا غیبتش در تیم پوچتینو می‌توانست وضعیت لندنی‌‌ها به مراتب اسفناک‌تر از وضع کنونی کند ولی پسر جوانی که در آکادمی منچسترسیتی رشد کرده، اکنون در 22 سالگی توانسته به جایگاهی برسد که ارلینگ هالند اقای گل نروژی لیگ جزیره، در هفته‌های پایانی با استرس بیشتری جدول گلزنان را نگاه کند. انتقال 42 میلیون بسیار کار ساز بود و به ثمر رساندن 22 گل و 11 پاس گل در طول فصل باعث شد تا پپ گواردیولا پس از اینکه از کلمه «the most decisive player of the season – ترجمه: تعیین کننده‌ترین ستاره فصل» برای توصیف مسی استفاده کرده بود، این بار درباره پالمر استفاده کند.

2024179

میشل اولیسه – 22 سال – کریستال پالاس
قطعا از لیست تیم‌های حاضر در یورو باخبر هستید و باید بدانید که دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه، بازیکنی که در این فصل توانسته بود در تیم کریستال پالاس و آن هم در شرایطی که در 2 ماه ابتدایی مصدوم بود، 10 گل و 6 پاس گل ثبت کرده را خط بزند تا رندال کولو موانی و کینگزلی کومان را به آلمان ببرد!

2024180

هروی الیوت – 21 سال – لیورپول
فصل اندوهگین و غم انگیزی برای لیورپول بود اما رشد و پیشرفت الیوت زیرنظر یورگن کلوپ، موجب خوشحالی آنها برای فصل‌های بعد خواهد بود. او بدون شک از چهره اثرگذار لیورپول در این فصل بود و حالا یک دارایی ارزشمند از کلوپ به ساوتگیت و اسلوت ارث رسیده است.

2024181

کوبی ماینو – 19 سال – منچستریونایتد
ماینو آنقدر خوب بود که هواداران منچستریونایتد اکنون با خیال راحت‎‌تری به کاسمیرو درب خروج باشگاه‌شان را نشان دهند و این هافبک مرکزی که توانایی بازی در تمامی نقش‌ ها را دارد، با خونسردی و اعتماد به نفس فوق العاده‌‎ای که نشان داده، بسیاری از کارشناسان را متعجب کرده و بسیاری هم معتقد هستند او به قدری در حرکاتش باتجربه عمل می‌کند که در سن او باید تجدیدنظر کرد.

2024182

source