انگلیس ۳-۰ بوسنی: تیم ساوتگیت آماده یورو است


کد خبر : 2026329 |
15 خرداد 1403 ساعت 00:29 |
6.3K بازدید |

11
دیدگاه


انگلیس در دیداری دوستانه در خانه مقابل بوسنی به پیروزی ۳-۰ رسید.

انگلیس ۳-۰ بوسنی: تیم ساوتگیت آماده یورو است

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان گرت ساوتگیت در یک بازی دوستانه برای آمادگی در مسابقات یورو ۲۰۲۴ در ورزشگاه سنت جیمزز پارک، مقابل بوسنی و هرزگووین قرار گرفتند و موفق شدند با گل‌های کول پالمر، الکساندر آرنولد و هری کین، به بردی پرگل دست یابند.

مطابق انتظار، بازی را تیم ساوتگیت بهتر آغاز کرد. در دقیقه ۹ ضربه خطرناک واتکینز روی پاس آرنولد را دروازه‌بان دفع کرد.

در ادامه انگلیس بازی را در دست داشت اما از خلق موقعیت ناکام بود و نمی‌توانست دروازه حریف را تهدید کند تا اینکه در دقیقه ۲۹ ضربه زیبای ازری کنسا با سیو عالی دروازه‌بان مواجه شد.

در ادامه نیمه اول توپ بیشتر در میانه میدان بود و موقعیت دیگری در بازی ندیدیم تا دو تیم بدون گل زده به رختکن بروند.

با آغاز نیمه دوم، انگلیس حملاتش را از سر گرفت. در دقیقه ۵۹ پس از خطای تهیروویچ بر روی کنسا، داور نقطه پنالتی را نشان داد و کول پالمر توانست گل اول را به ثمر برساند.

2030123

پس از گل، ساوتگیت تغییرات زیادی را در تیمش اعمال کرد و تا لحظاتی شاهد خلق موقعیت نبودیم. در دقیقه ۷۰ ضربه خطرناک هری کین با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از دقایقی در جریان بودن توپ در میانه میدان، بالاخره در دقیقه ۸۵ انگلیس به گل دوم رسید. روی ارسال زیبای گریلیش، آرنولد در سمت راست با یک والی فوق‌العاده دروازه را باز کرد.

2030124

سه‌شیرها در دقایق باقیمانده هم توانستند گل سوم را بزنند. پس از ضربه کنسا و واکنش دروازه‌بان، توپ به هری کین رسید و او موفق شد گل سوم را به ثمر برسانند.

2030126

لحظاتی بعد داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد و انگلیس با نتیجه ۳-۰ برنده این دیدار دوستانه شد.

source