میزان نوشت: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به سرپرست تیم ملی گفتم که اگر این درخواست وجود داشته باشد حتما به ایران می‌آیم و در خصوص عملکرد تیم ملی در المپیک با رسانه‌ها صحبت خواهم کرد.
تیم ملی والیبال ایران که قرا گرفتن در جمع ۴ تیم پایان رقابت‌های والیبال المپیک توکیو را به عنوان آرمان در نظر دارد راهی ژاپن شد تا در این میدان دشوار به مصاف حریفانش برود. ولادیمیر آلکنو در نشست خبری خود که هفته پیش برگزار شد صحبت‌هایی را مطرح کرد که حاشیه‌ساز بود و مشخص نیست این حاشیه‌ها چقدر در عملکرد تیم ملی در المپیک توکیو تاثیر خواهد داشت. ولادیمیر آلکنو پیش از ترک تهران و اعزام به توکیو گفت‌وگویی انجام داد. این گفـت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.
پس از پایان مسابقات تیم ملی والیبال در المپیک توکیو، قرارداد شما با فدراسیون والیبال به پایان می‌رسد؛ اما این توقع وجود دارد که به ایران بیایید و در خصوص عملکردتان و نتایج تیم ملی در المپیک پاسخگو باشید.
من یکسری کارهای شخصی دارم که باید بعد از المپیک به آنها بپردازم؛ اما به سرپرست تیم ملی گفتم که اگر احتیاج است و این درخواست وجود داشته باشد حتما به ایران می‌آیم و در خصوص عملکرد تیم ملی در المپیک با رسانه‌ها صحبت خواهم کرد.
نتایج تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها، تردیدهای زیادی را در خصوص موفقیت این تیم در المپیک ایجاد کرد. آیا شما هم دچار این تردیدها شدید؟
من آماده این نتایج بودم؛ چون به جوانان اعتماد زیادی کردم. آنها در یک لیگ متوسط بازی می‌کنند. البته منظور من از لیگ متوسط در قیاس با لیگ‌های بزرگ دنیا است. نتیجه‌ای که کسب کردیم هم قابل انتظار بود. من نمی‌خواهم عملکردم را توجیه کنم؛ اما در حال حاضر این شرایطی است که ما داریم.
فدراسیون والیبال حضور در جمع ۴ تیم پایانی المپیک توکیو را به عنوان آرمان تیم ملی والیبال عنوان کرده؛ خودتان چقدر امیدوارید که این اتفاق رخ دهد؟
من نمی‌توانم به این سوال جواب بدهم. شما می‌دانید فردا چه اتفاقی برایتان رخ می‌دهد؟
صحبت پایانی.
در المپیک توکیو با همه توان به مصاف حریفان می‌رویم. آن چیزی که اهمیت دارد همین موضوع است.
۲۵۶ ۲۵۱
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
مدیرعامل بانک مهر ایران خبر داد: در جلسه امروز مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده بانک مهر ایران با حضور نمایندگان سهامداران مصوب شد ۱۰ درصد سود ۷۱۲۰ میلیارد ریالی این بانک در سال مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ به سهامداران پرداخت شود و مابقی آن به عنوان سود انباشتی در افزایش سرمایه چند مرحله‌ای بانک به کار گرفته شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.