تهران- ایرنا- کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل اول لیگ برتر صادر کرد.
به گزارش ایرنا، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل اول ( ۱۴۰۱- ۱۴۰۰) صادر کرد.
مطابق ماده ۴۹ اساسنامه فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان باید بر وضعیت بازیکنان و نقل و انتقالات آن‌ها از حیث انطباق با مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان فیفا و مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال نظارت و وضعیت بازیکنان را برای شرکت در رقابت‌های مختلف فدراسیون فوتبال تعیین کند.
بنا به مراتب و با عنایت به اتمام مهلت نقل و انتقالات نیم فصل اول ( ۱۴۰۱- ۱۴۰۰)، تنها بازیکنانی که دارای شرایط مندرج در ماده ۶ مقررات وضعیت و نقل و انتقالات ایران و ماده ۶ مقررات وضعیت و نقل و انتقلات فیفا باشند، می‌توانند قرارداد خود را در سازمان لیگ به ثبت برسانند.
به این منظور، باشگاه هایی که خواهان استفاده از شرایط مقرر در ماده ۶ مقررات یاد شده و ثبت قرارداد بازیکن جدید خارج از پنجره نقل و انتقالات باشند، می‌بایست درخواست خود به همراه تمام مستندات را تحویل سازمان لیگ داده تا جهت بررسی و احراز شرایط، انجام استعلام های لازم و اعلام نظر، تحویل کمیته وضعیت شود.
تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه پرسپولیس مطالبات سرمربی اسبق خود را پرداخت کرده‌اند اما هنوز این…
تهران- ایرنا- رییس انجمن تکواندو فدراسیون ناشنوایان گفت: میزبانی ایران…
تهران- ایرنا- جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۳۶۵ روز با ما فاصله دارد و این در…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از کیفیت فنی تیم…
تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به اخباری که درباره…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.