تهران- ایرنا- کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل اول لیگ برتر صادر کرد.
به گزارش ایرنا، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص نقل و انتقالات نیم فصل اول ( ۱۴۰۱- ۱۴۰۰) صادر کرد.
مطابق ماده ۴۹ اساسنامه فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان باید بر وضعیت بازیکنان و نقل و انتقالات آن‌ها از حیث انطباق با مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان فیفا و مقررات نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال نظارت و وضعیت بازیکنان را برای شرکت در رقابت‌های مختلف فدراسیون فوتبال تعیین کند.
بنا به مراتب و با عنایت به اتمام مهلت نقل و انتقالات نیم فصل اول ( ۱۴۰۱- ۱۴۰۰)، تنها بازیکنانی که دارای شرایط مندرج در ماده ۶ مقررات وضعیت و نقل و انتقالات ایران و ماده ۶ مقررات وضعیت و نقل و انتقلات فیفا باشند، می‌توانند قرارداد خود را در سازمان لیگ به ثبت برسانند.
به این منظور، باشگاه هایی که خواهان استفاده از شرایط مقرر در ماده ۶ مقررات یاد شده و ثبت قرارداد بازیکن جدید خارج از پنجره نقل و انتقالات باشند، می‌بایست درخواست خود به همراه تمام مستندات را تحویل سازمان لیگ داده تا جهت بررسی و احراز شرایط، انجام استعلام های لازم و اعلام نظر، تحویل کمیته وضعیت شود.
تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه پرسپولیس مطالبات سرمربی اسبق خود را پرداخت کرده‌اند اما هنوز این…
تهران- ایرنا- رییس انجمن تکواندو فدراسیون ناشنوایان گفت: میزبانی ایران…
تهران- ایرنا- جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۳۶۵ روز با ما فاصله دارد و این در…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از کیفیت فنی تیم…
تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به اخباری که درباره…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *