ایسنا/کرمان تیم فوتبال صنعت مس کرمان، اولین نماینده فوتبال جنوبشرق کشور در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا، به رغم انجام بازی های تاکتیکی و قابل قبول، نتوانسته انتظارات کادر فنی و هواداران خود در نتیجه گیری در هفته های ابتدایی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را برآورده کند.
به گزارش ایسنا، «امید سلاجقه» فعال رسانه ای در یادداشتی نوشته است: ستارگان فوتبال کویر، با هدایت مربی جوان خود و اسطوره فوتبال کرمان، در هفته اول به دلیل عدم حضور تیم شمس آذر قزوین و در هفته دوم با پیروزی در برابر همنام با انگیزه و تیم جنگنده مس شهربابک، شش امتیاز ارزشمند به حساب خود واریز کردند تا هواداران پر شور این تیم، بیش از پیش به موفقیت و قرار گرفتن در رده های بالای جدول رده بندی امیدوار شوند.
اما قبول شکست با نتیجه دو بر یک  و با اختلاف یک گل در برابر سایپا، تساوی خانگی در برابر تیم جوان، با انگیزه و دونده ماشین سازی با دریافت گل در واپسین لحظات بازی، کسب یک امتیاز از بازی برابر خوشه طلایی ساوه در زمینی غیر استاندارد و تساوی یک بر یک در برابر تیم استقلال ملاثانی در یک بازی عجیب و پر حاشیه باعث شد تا تیم مس قدری از صدر جدول فاصله بگیرد.
اما تاکنون تنها شش هفته از لیگ فرسایشی دسته اول سپری شده و بی شک این پایان راه نیست و تیم مس برای رسیدن به قله موفقیت و بزرگی دوباره در سطح اول فوتبال کشور، هنوز راه درازی در پیش دارد و بنا به اذعان بسیاری از کارشناسان فوتبال کشور و استان، این تیم از نظر فنی، فوتبالی، تاکتیکی و  در اختیار داشتن  کادر مدیریتی و فنی و همچنین تلفیقی از بازیکنان  جوان و با تجربه، جزو بهترین تیم های لیگ آزادگان محسوب می شود و تمام ابزار موفقیت را در اختیار دارد و آن چه که باعث شده تا این لحظه نتواند حداکثر امتیازات لازم را کسب کند، عدم تمرکز در نواختن ضربات نهایی و گلزنی و دریافت گل های عجیب در دقایق پایانی بازی است که به نظر می رسد این امر ناشی از استرس و فشار روانی بر روی بازیکنان است و در بازی های آینده، مس واقعی و مدعی را خواهیم دید.
تجربه مربی گری فرزاد حسینخانی در فصل گذشته در تیم مس نوین نیز نشان داد که هر چه از آغاز لیگ سپری شد، تیم هم هماهنگ تر شد و در نتیجه گیری موفق تر عمل کرد و تیم مس هم نیازمند فرصت و آرامش است تا بتواند چهره و توان واقعی خود را به حریفان و هوادارن نشان دهد.
به نظر می رسد برای رسیدن مس به موفقیت و حضور دوباره این تیم در سطح اول فوتبال کشور، باید تمام ارکان باشگاه، اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال، رسانه ها و هوادارن همدل و همزبان و فارغ از اختلاف سلایق و نظرها از ستارگان فوتبال کویر حمایت کنند تا در پایان فصل طعم شیرین صعود دوباره را چشیده و کام همه آنان که دل در گرو نام کرمان و دیار سردار دل ها دارند، شیرین شود و اکنون وقت همدلی و حمایت و دوری از حواشی است.
تیم مس در دیدار بعدی خود روز اول آذرماه و در شهر همدان مهمان تیم شهرداری این شهر است. به امید روزهای بهتر برای تیم بزرگ و آسیایی مس کرمان …
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.