امروز سهامداران شرکت‌های سایپا آذین، پارس دارو و داروسازی روزدارو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعتی دوده فام، پالایش نفت لاوان و پالایش نفت شیراز در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
به گزارش سرویس بورس مشرق، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۵هزار و ۷۲۴واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۱۱هزار و ۲۲۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۶۰۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۲۱۳میلیارد تومان در بیش از ۸۷۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های سایپا آذین، پارس دارو و داروسازی روزدارو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان گلستان، کشت و صنعت پیاذر و پشم شیشه ایران بیشترین افت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۵۱۷میلیون ورقه به‌ارزش ۱۱هزار و ۸۸۵میلیارد تومان در ۶۵۲هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۹۸۷واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی دوده فام، پالایش نفت لاوان و پالایش نفت شیراز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های آسیا سیر ارس، پخش البرز و سرمایه‌گذاری مسکن زاینده رود بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبري-تحليلي مشرق نيوز مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.