مهرداد میناوند رابطه بسیار دوستانه و نزدیکی با خداداد داشت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اکثر چهره های تیم 98 با هم رفیق هستند و این رفاقت را از قدیم حفظ کرده اند. خداداد عزیزی و مهرداد میناوند هم از همان روزها رابطه بسیار نزدیکی داشتند. هر دو شوخ بودند و بمب انرژی. این تصویر هم مربوط به اوایل سال 2000 است. تصویری که بی شک باعث حسرت برای خداداد می شود. در آن روزها مهرداد بازیکن تیم اشتروم گراتس بود و خداداد عزیزی هم ماههای آخر حضورش در کلن را سپری می‌کرد. 
تصویری که باعث حسرت خداداد عزیزی می‌شود

252 252
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.