ایلنا نوشت: مدافع سابق استقلال تهران از پیروزی برابر پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد و امیدوار است آبی‌ها به عنوان قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کنند.
لئاندرو پادوانی در مورد بازی دربی بین استقلال و پرسپولیس گفت: دربی در هر کشوری حساسیت دارد و حساب این بازی از تمام بازی‌های یک فصل جداست. مسابقه بین استقلال و پرسپولیس هم از این مقوله جدا نیست و همیشه این بازی برای همه به خصوص هواداران اهمیت بالایی دارد.
او در مورد پرسپولیس گفت: آنطور که فهمیدم آنها در جدول رده بندی جایگاه خوبی دارند اما در جام حذفی رقبای آسان‌تری نسبت به استقلال برای رسیدن به این مرحله داشتند. به هر حال این تیم برای کسب پیروزی مقابل استقلال بازی می‌کرد ولی همه این را می‌دانیم بازی جذاب نبود.
مدافع سابق استقلال درمورد شرایط این تیم همچنین گفت: اگر فرصت داشته باشم بازی‌ها را دنبال می‌کنم یا در فضای مجازی از ویدیوها و اخبار مطلع می‌شوم. در مورد تیم می‌دانستم اخیرا سایپا را شکست دادند و به همین دلیل روحیه خوبی برای دربی داشتند. من قبل از بازی هم پیش بینی می‌کردم که دربی برای استقلال باشد چون برای کسب جام انگیزه دارند و امیدوارم در پایان این تورنمنت هم به این نتیجه برسند.
پادوانی درمورد بازی دربی اضافه کرد: بازی آنطور که پیش بینی می‌شود جذاب نبود ولی در همین وضعیت استقلال تیم بهتری نسبت به حریف بود و موقعیت‌های بیشتری داشت که طبیعی بود نتیجه بازی هم برای آنها باشد چون تلاش بیشتری داشتند.
او در مورد تیم استقلال ادامه داد: با حضور فرهاد مجیدی آنها طی مسابقات اخیر بعد از دربی گذشته شکستی نداشته‌اند که این آمار بسیار خوب و قابل تحسینی است چرا که می‌دانم آنها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و با این وجود تلاش دارند تا هواداران را شاد کنند اما منظم هستند و تیم مجیدی یک نظم عالی دارد.

252 252
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.