بازی سرخابی‌ها بی‌روح و سرد بود و کیفیت پائینی داشت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا مهدوی مهدوی پیشکسوت استقلال و پرسپولیس در نقش روزنامه نگار ظاهر می شود و در پاسخ به این سوال که اگر خبرنگار بود بعد از دربی چه سوالی از یحیی و فرهاد می پرسید، می گوید: «از آنها می پرسیدم هدف تان از این بازی چه بود؟!»
ولی مهدوی چه تیتری برای بازی می زد؟ «فوتبال تفلون چون این فوتبال به هیچکس نچسبید.»
او اضافه می کند: «من خودم وسط بازی دو بار بلند شدم و به کارهایم رسیدم. همسرم می گفت چرا بلندی شدی؟ گفتم همین است دیگر. بازی اینقدر موقعیت نداشت که وقتی ضربه سر یزدانی از چند کیلومتری دروازه به اوت رفت، گزارشگر هیجان داد. میلیون ها نفر پای تلویزیون بودند تا از تماشای این بازی لذت ببرند. اینکه خدای ناکرده دوباره در دربی چنین اتفاقی بیفتد جای هیچ توجیهی ندارد و مردم را دلسرد می کند.»

252 252
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.