دروازه‌بان استقلال درباره نخستین تجربه‌اش درون دروازه آبی‌ها گفت.
به گزارش ایسنا، علیرضا رضایی، دروازه‌بان استقلال پس از تساوی امشب (جمعه) تیمش مقابل نساجی در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر اظهار کرد: خیلی خوشحالم در اولین بازی‌ام تماشاگران حضور داشتند. متاسفانه نتوانستیم در این بازی برنده شویم. امیدوارم بازی‌های زیبایمان در مسابقات بعدی منجر به برد شود.
او درباره مهار دقایق پایانی‌اش که دروازه استقلال را نجات داد، بیان کرد: لطف خدا بود. من نمی‌توانم استقلال را نجات دهم چون استقلال آن قدر بزرگ است که نیازی به این چیزها نداشته باشد. من باید از مدافعان‌ تشکر کنم که به عنوان برادر بزرگ‌تر به من کمک کردند. همچنین از لطف آقای مجیدی و غلامپور ممنونم که این چند وقت من را شرمنده خودشان کردند.
دروازه‌بان استقلال در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کرد درون دروازه این تیم قرار بگیرد؟ گفت: تصورات من فراتر از این‌ چیزهاست. اتفاقی که برای من افتاد، اتفاق بزرگی بود. در وهله نخست باید از آقایان مجیدی و غلامپور تشکر کنم که به من اطمینان دادند که می‌توانم این کار را بکنم.
رضایی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا می‌دانست امشب درون دروازه استقلال قرار می‌گیرد؟ توضیح داد: تا حدودی می‌دانستم و خوشحالم که این اتفاق افتاد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.