تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: برد ما برابر پیکان اتفاقی نبود بلکه براساس آنالیزی بود که روی تیم حریف انجام داده بودیم.
 به گزارش ایرنا، «علی اصغر کلانتری» در نشست خبری پس از پایان دیدار فجرسپاسی با پیکان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام طهرانی‌مقدم و سپاسی گفت: برای این دیدار از پیش برنامه های لازم را داشتیم چون می دانستیم بازی در زمین پیکان راحت نیست. البته بازی طبق آنالیز ما پیش رفت و در نهایت توانستیم نیمه نخست را با برد به رختکن برویم. همچنین در ضدحمله ها خوب عمل کردیم. 
سرمربی فجر سپاسی با اشاره به سیستم دفاعی تیم در نیمه دوم گفت: طبیعی است زمانی که تیم در خانه عقب می‌افتد، بازی تهاجمی را در دستور کار قرار می‌دهد. ما نیز برای خنثی کردن حملات پیکان دفاع متمرکز را در دستور کار قرار دادیم و تلاش این بود تا با استفاده از ضد حمله به گل برسیم. در این مسابقه بازیکنان ما به دلیل مصدومیت تعویض شدند و به دنبال اتلاف وقت نبودیم.
وی با اشاره به استفاده از جوانان در ترکیب تیمش گفت: خوشبختانه تیم به ۱۵ نفر وابسته نیست بلکه یک مجموعه ۳۰ نفره است. ما چهار-پنج جوان داریم که به‌زودی دیده می‌شوند. بازیکنان ما مقابل پیکان مصدوم شدند که امیدواریم این آسیب‌دیدگی برطرف شود. 
کلانتری اضافه کرد: برخی تصور می کنند ما از زمین نامناسب حافظیه راضی هستیم. اینگونه نیست بلکه ما نیز در تلاشیم تا این مشکل حل شود و چند ماه است که عوامل ورزشگاه حافظیه تلاش می‌کنند تا به این درجه رسیده و امیدواریم شرایط بهتر شود. ورزشگاه پارس دو ماه دیگر آماده می‌شود و شاید نیم‌فصل به این ورزشگاه برویم. 

تهران – ایرنا – مدیر عامل باشگاه نساجی گفت: حضور هواداران در ورزشگاه…
تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: خواستار استفاده از سیستم…
تهران – ایرنا – دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای استقلال…
تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم که در تیم…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.