به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدرضا صالحی‌امیری در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی برای حضور در المپیک توکیو، اظهار داشت: در این چهار سال تصمیم گرفتیم با هماهنگی وزارت ورزش و کمیته، فدراسیون ها و پارالمپیک هیچ وقتی را در حاشیه صرف نکنیم و در متن حرکت کنیم.
وی تاکید کرد: یک ورزشکار را بیش از 100 نفر حمایت می‌کنند و در این مسیر باید از  مدیران کل استان‌ها و هیئت‌ها تشکر می‌کنم. در توکیو 4 برنامه اختصاصی فرهنگی د اریم تا ایران زیبا را به دیگر کشورها نشان دهیم.
به گزارش تسنیم، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: حدود 11هزار ورزشکار در المپیک وجود دارد. در المپیک هر کسی اراده کند نمی‌تواند شرکت کند بلکه محل حضور نخبگان ورزش جهان است و روند اعطای سهمیه از دو سال قبل آغاز می‌شود. ورزشکاران ما مسیر سختی را برای کسب سهمیه طی کردند و در برخی رشته ها در بیش از 10 رویداد برای کسب سهمیه شرکت کردند.
وی تاکید کرد: کشتی، تکواندو، کاراته و‌ بوکس  که سهمیه گرفتند ورزشکارانشان جزو 16 نفر اول جهان هستند و مسیر سختی را طی کردند. تا همین جا هم بچه‌ها و ورزشکاران بخشی از مسیر قهرمانی را طی کردند و آنها با حمایت مسئولین و زحمات فدراسیون‌ها و کادر فنی می‌روند تا نتیجه‌ای در خور نام و شأن ملت ایران کسب کنند.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.