عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است تیم ملی فوتبال ایران برای حضوری پرقدرت در جام جهانی نیازمند حمایت ویژه دولت دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رییس کمیته جوانان و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: خدا را شاکریم با نگاه ویژه ای که به این تیم داشت، با حمایت رییس فدراسیون و تلاش بازیکنان و کادر فنی، برای اولین بار سریعترین صعود ایران در جام جهانی را تجربه کرده و شاهد بودیم. به کادر فنی، بازیکنان ارزشمند خدا قوت می گویم و از حمایتهای بی شائبه رییس فدراسیون که شبانه روزی برای پشتیبانی و کمک به تیم های ملی وقت گذاشت،تشکر می کنم.همچنین از همکارانم در هیات رییسه که همواره با تایید و حمایت خود در راستای برنامه های تیم های ملی، از هیچ تلاشی دریغ نکردند و همچنین از وزیر محترم ورزش که با نگاه ورزشی خود به فدراسیون فوتبال و تیم ملی همواره پیگیر نتایج و مشکلات فوتبال هستند، نیز قدردانی می کنم
وی ادامه داد: از حضور موفق و پر رنگ تیم ملی فوتبال که باعث افتخار ایران و آسیا است، اکنون همه کشور شاد و خوشحال هستند. صعود در رنکینگ جهانی، صعود تیم ملی زیر 23 سال به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، صعود تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای اولین بار به مرحله نهایی رقابتهای جام ملتهای فوتبال زنان آسیا، نشان دهند پرکاری و برنامه ریزی و هنرنمایی بازیکنان، کادر فنی، مدیریت و همکارانم در فدراسیون فوتبال در تک تک کمیته ها و دپارتمان ها، است.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: همانطور که می دانید فدراسیون فوتبال در راستای ادامه اهداف خود نیاز به حمایت دیگر ارگانهای خصوصی و دولتی دارد. از دولت محترم تقاضا دارم که با درایت همیشگی نسبت به مسئولیت های اجتماعی برای اعتلای فوتبال کشور گام بردارد. باید برای حضور مقتدرانه در جام جهانی مهیا شویم که این امر نیاز به تزریق منابع مالی از سوی دولت محترم است. باید برای تدارکات، اردوهای مستمر داخلی و خارجی، پاداش تیم های ملی، مبالغی را هزینه کنیم و می دانیم تنها فدراسیون نمی تواند بدون حمایت دولتمردان در این راه، گام بردارد.
وی در ادامه در خصوص برگزاری دیدار تیم های صربستان و پرتغال گفت:تیم ملی صربستان را دیدید. “اقای الکساندر وویچ” رییس جمهور صربستان برای تک مسابقه برابر پرتغال، یک میلیون یورو به تیم ملی فوتبال کشورش اهدا کرد. این بحث حمایت دولت از فوتبال یک کشور است چرا که قبول کردند فوتبال می تواند بسیاری از مسئولیت های اجتماعی و شادی هایی که در جامعه رقم می خورد را بر عهده داشته باشد. این تیم، تیم فدراسیون فوتبال نیست، تیم یک کشور 80 میلیونی است که باید همگان برای ارتقا و اعتلای آن همت گمارند.
ماجدی افزود: یادمان نرود چند ماه و قبل از دور برگشت مقدماتی که در رده سوم بودیم، خیلی ها صعود را ناممکن و حضورمان در دور نهایی را در هاله ای از ابهام می دیدند. اما خواستیم و توانستیم تا با یاری خداوند متعال، نه تنها از آن گروه صعود کنیم، که خود را در نزدیکی حضور در جام جهانی ببنیم و حالا باید برای خوشحالی مردم خوب کشورمان، تمام ارکان جامعه، دست در دست هم داده و به فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال مقتدرمان کمک کنیم.
عضو هیات رییسه فدراسیون گفت: حضور پر رنگ تیم ملی فوتبال در جام جهانی، مطمئنا نشاط اجتماعی را به همراه خواهد داشت. بر همین اساس از دولت محترم و تمام ارگانهایی که می توانند از این تیم حمایت کنند، میخواهم که از هیچ تلاشی در راستای حضور موفق ملی پوشان کشرومان در عرصه جهانی دریغ نکنند.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.