تهران- ایرنا- مسئول همبستگی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) در دیدار با «سیدرضا صالحی‌امیری» گفت: از فعالیت‌های همبستگی کمیته‌ ملی‌ المپیک ایران آگاه هستیم و علاقه‌مند شدم تا به ایران سفر کنم.
به گزارش ایرنا، «سیدرضا صالحی‌امیری» روز  یکشنبه در حاشیه نشست مجمع عمومی شورای المپیک آسیا در دوبی با «الیویر نیامکی» مسئول همبستگی کمیته بین‌المللی المپیک دیدار و گفت وگو کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در این دیدار از برگزاری دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران و معرفی چهار نفر دیگر بر اساس آیین نامه در راستای برابری جنسیتی  گزارش داد و حمایت بیشتر  از سولیداریتی ایران را خواستار شد.
صالحی‌امیری ادامه داد: با توجه به گستردگی فعالیت‌های همبستگی المپیک ایران بدون تردید اگر بودجه بیشتر در اختیار ما باشد فعالیت گسترده‌تری خواهیم داشت.
«الیویر نیامکی» نیز با قدردانی از فعالیت‌های همبستگی کمیته ملی المپیک ایران و تایید انتخابات کمیسیون ورزشکاران گفت: از فعالیت‌های همبستگی کمیته ملی المپیک ایران آگاه هستیم. علاقه‌مند شدم به ایران سفر کنم و از نزدیک فعالیت‌های شما را مشاهده کنم.
مسئول همبستگی کمیته بین‌المللی المپیک می‌گوید: فعالیت‌های همبستگی المپیک ایران در این دوره قابل قیاس با گذشته نیست اما متاسفانه به دلیل اینکه بودجه  ما ثابت است نمی‌توانیم، بودجه همبستگی شما را افزایش دهیم. قول می‌دهیم همان بودجه گذشته شما را بطور کامل پرداخت کنیم.
نیامکی گفت:جلسات شما با مدیران کمیته بین‌المللی المپیک، پیگیری و مطالبات خواسته شده نشان دهنده فعال بودن و حمایت شما از همبستگی المپیک و طرح‌های آن است و این ما را در حمایت از ایران دلگرم می‌کند و  حمایت‌های ما هم تداوم خواهد داشت.
هفتاد و هشتمین نشست هیات اجرایی و چهلمین مجمع عمومی شورای المپیک آسیا از روز گذشته (شنبه) بدون حضور شیخ احمد الفهد الصباح رییس شورای المپیک آسیا در دوبی آغاز شد که از ایران رییس کمیته ملی المپیک راهی امارات شد.
تهران- ایرنا- هفتادوهشتمین نشست هیات اجرایی و چهلمین مجمع عمومی شورای المپیک آسیاامروز بدون…
تهران- ایرنا- هفتاد و ششمین نشست هیات اجرایی روز شنبه بدون حضور شیخ احمد رییس شورای المپیک…
تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال از اهداف و آرمان‌های خود در سه سال…
تهران – ایرنا – «فریبرز بابایی» آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم نیروهای مسلح…
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی در احکامی جداگانه سرمربیان تیم‌های…
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان در خصوص…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.