تهران- ایرنا- رییس انجمن تکواندو فدراسیون ناشنوایان گفت: میزبانی ایران از مسابقات جهانی کاراته و تکواندو برای ما خیلی مهم بود و این میزبانی با همدلی و انسجام چند فدراسیون محقق شد.
غلامرضا عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان تکواندو ناشنوایان با حضور ۱۴ تیم آغاز شده که مدعیانی از جمله کره جنوبی، روسیه، اوکراین، ترکیه و قزاقستان در این رویداد حضور دارند و امیدواریم رقابت‌هایی جذاب همراه با قهرمانی ایران را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: در این میزبانی شاهد اتحاد و همدلی خوبی میان چند فدراسیون بودیم؛ در رشته تکواندو جا دارد از حمایت‌های مجموعه فدراسیون تکواندو تشکر کنم زیرا اجازه دادند اردوهای خودمان را در فضای آنها برگزار و همچنین رویداد جهانی را نیز در خانه تکواندو میزبانی کنیم.
رییس انجمن تکواندو فدراسیون ناشنوایان به ممنوعیت استفاده از سمعک و کاشت حلزون برای ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات اشاره کرد و گفت: طبق قوانین رفتار خواهیم کرد تا حقی از کسی ضایع نشود. مربیان و ورزشکاران در این مسابقات باید با زبان اشاره با یکدیگر ارتباط داشته باشند و استفاده از شیوه های دیگر خلاف مقررات است.
۳۵۰ ورزشکار در دو رشته کاراته و تکواندو زنان و مردان از ۱۴ تیم، از امروز (یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه) رقابت خود را آغاز کرده‌اند. این مسابقات تا سوم آذر در خانه تکواندو و سالن هندبال ادامه دارد.
تهران- ایرنا – مسابقات قهرمانی تکواندو ناشنوایان جهان در بخش پومسه از امروز (یکشنبه) به میزبانی…
تهران – ایرنا – افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهان کاراته و تکواندو ناشنوایان در دو بخش زنان و مردان…
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای میزبانی نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته…
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش از میزبانی…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پونفرادینا با پیروزی برابر اسپورتینگ خیخون…
تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال لیون و مارسی در لیگ یک فرانسه به…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال سوسیداد برابر والنسیا به تساوی رسید…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال آ.اس‌رم در دیدار خارج از خانه مقابل جنوا…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.