Jump to navigation
رضا کرمانشاهی، کارشناس داوری رسانه طرفداری به سعاد وفاپیشه با ارفاق نمره قبولی داد
رضا کرمانشاهی داور سرشناس فوتبال ایران که به عنوان کارشناس داوری با رسانه طرفداری همکاری دارد، در نقد عملکرد داور بازی پرسپولیس و ون پارس به نکته های جالبی اشاره کرد.
به گزارش طرفداری، سعاد وفاپیشه بازی حذفی تیم های پرسپولیس و ون پارس اصفهان را سوت زد که این بازی با پیروزی پرسپولیس در ضیافت پنالتی ها تمام شد.
رضا کرمانشاهی در خصوص قضاوت سعاد وفاپیشه گفت:
این داور برای اولین بار یک بازی پخش زنده را سوت می زد و در مجموع عملکرد خوبی داشت. هرچند اشتباهاتی هم از او دیدیم ولی به هرحال داور جوان و آینده داری است و می توان از اشتباهاتش گذشت. فقط برخی رفتارهایش مثل حرکت دادن هر دو دست را نپسندیدم و سعاد وفاپیشه باید برای بازی های پخش زنده، استایل بهتری داشته باشد.
کرمانشاهی تاکید کرد:
پنالتی دقیقه 8 به سود ون پارس به اشتباه اعلام شد چرا که ابتدا مهاجم ون پارس روی مدافع پرسپولیس خطا کرد. در صحنه گل اول پرسپولیس هم داور باید آوانتاژ می داد تا بازیکن صاحب توپ پرسپولیس، ضربه اش را بزند. این درست که می گویند در محوطه جریمه بهترین آوانتاژ اعلام ضربه پنالتی است اما وقتی توپ به یار خودی می رسد، داور باید مکث کند سرنوشت توپ مشخص شود. روی پنالتی دقیقه 116 پرسپولیس هم داور دوباره همین اشتباه را تکرار کرد در حالی که می توانست اجازه بدهد بعد از خطا روی مهاجم پرسپولیس توپ به یار خودی برسد.
 
اخبار داغ
هر کاری کردن برای حذف پرسپولیس
گل دوم ون پارس آفساید بود
افتضاح بود داور
داوری فاجعه بود
اینهمه اشتباه داشت چطور قبولش کردی؟ حتما با تبصره قبول میشه

source

توسط varzeshikhabari