تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از کیفیت فنی تیم رضایت ندارم؛ از لحاظ شکل بازی، انسجام و آمادگی جسمانی با آنچه مدنظرمان است فاصله زیادی داریم.
به گزارش ایرنا، تیم فولادخوزستان در دیدار این هفته خود موفق شد تا ۱۰نفره برابر هوادار تهران به برتری برسد.
جواد نکونام سرمربی تیم فولادخوزستان در این‌باره اظهار داشت: بردن دیداری که دقایق زیادی از آن را ۱۰ نفره بودیم، کار بزرگی بود که بازیکنانم موفق به انجام آن شدند و تلاش آنها قابل ستایش است. از نتیجه بازی راضی‌ام و همین‌طور از جوی که در رختکن، باشگاه و میان هواداران وجود دارد اما از کیفیت فنی تیم رضایت ندارم. به لحاظ شکل بازی، انسجام و آمادگی جسمانی فاصله زیادی با نقطه ایده‌آل‌مان داریم. این بازی به ما نشان داد برای تبدیل شدن به یک تیم منسجم و هماهنگ، کار زیادی در پیش داریم. متاسفانه زمان کمی هم در اختیار ما است و اجازه نداریم حتی یک ثانیه را از دست بدهیم.
وی افزود: کار سختی داریم اما آنچه امیدوارمان می‌کند سخت‌کوشی، تعهد و اراده بازیکنان و اعضای تیم است. شما در بازی با هوادار نمونه‌ای از آن را دیدید و من در تمرین‌های دو هفته اخیر به طور مستمر تلاش بازیکنان برای پیشرفت را دیده‌ام. فاصله زیادی با نقطه مطلوب‌مان داریم اما در مسیری مورنظرمان قرار داریم. 
نکونام همچنین گفت: از حیث نتایج دیدارهای دیگر، هفته خیلی خوبی برای فولاد بود اما می‌خواهم بگویم بهترین اتفاق هفته برای فوتبال ایران، حضور تماشاگران در بازی استقلال-نساجی بود. این اتفاق باید ادامه‌ داشته باشد و ما منتظریم در بازی‌های خانگی بعدی درهای ورزشگاه فولاد به روی هواداران‌ ما باز شود و آنها را در کنارمان داشته باشیم.
وی اضافه داد: بازیکن می‌تواند اشتباه کند اما هیچ‌ تیمی به‌خاطر اشتباه یک بازیکن شکست نمی‌خورد و هیچ تیمی با درخشش یک بازیکن برنده نمی‌شود. فکر می‌کنم در دو فصل اخیر نام فولاد بیشتر از هر نام دیگری در فوتبال ایران تداعی کننده کلمه «تیم» بوده‌است. ما یک تیم هستیم، با هم پیروز می‌شویم و با هم شکست می‌خوریم. در کنار هم اشتباه می‌کنیم، در کنار هم یاد می‌گیریم و در کنار هم پیشرفت می‌کنیم.
تهران- ایرنا- در ترکیب منتخب هفته پنجم بازیکنان تدافعی نقش پررنگی داشتند و شاهد نفرات بسیار…
تهران- ایرنا- هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی پیگیری شد که تیم…
تهران- ایرنا- هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر روز آغاز شد و امروز(جمعه) پیگیری می‌شود و در این…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم ما دوران طلایی پیش فصل را از دست داد…
تهران- ایرنا- سرمربی ‌تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خوزستان و فولاد را خانه خود می‌دانم و باوجود…
تهران- ایرنا- جواد نکونام که بعد از قهرمانی در جام حذفی در فصل گذشته از هدایت فولاد خوزستان…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پونفرادینا با پیروزی برابر اسپورتینگ خیخون…
تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال لیون و مارسی در لیگ یک فرانسه به…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال رئال سوسیداد برابر والنسیا به تساوی رسید…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال آ.اس‌رم در دیدار خارج از خانه مقابل جنوا…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.