ایسنا/خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با قرادادن متن نامه خود خطاب به بازرس کل استان خوزستان در فضای مجازی، هم جواب بازیکنان معترض تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را داد و هم خواستار کمک برای چگونگی پول واریزی از سوی وزارت نفت به حساب باشگاه های نفت مسجدسلیمان و آبادان شد.
بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با انتقاد از عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان نسبت به عدم واریز پول وزارت نفت به حساب این باشگاه، از اعتصاب مجدد خود خبر دادند؛ آن ها با قراردادن متنی مشترک در وضعیت پیام رسان خود در صفحات شخصی خود در اینستاگرام، مدعی شدند که تا زمان پرداخت و واریز کامل این پول بلوکه شده توسط مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان به حساب باشگاه، از امروز شنبه در هیچ یک از تمرینات و مسابقات لیگ شرکت نخواهیم کرد و کلیه تبعات این تصمیم بر عهده مدیرکل تربیت بدنی استان خواهد بود.
به گزارش ایسنا، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز ساعتی بعد از این اتفاق، با انتشار نامه خود خطاب به بازرس کل استان خوزستان، خواستار کمک برای چگونگی پول واریزی از سوی وزارت نفت به حساب باشگاه های نفت مسجدسلیمان و آبادان شد. در بخشی از متن این نامه نوشته شده است:
طبق تفاهم نامه فی ما بین وزارت ورزش و جوانان و وزارت نفت، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به منظور کمک به توسعه ورزش همگانی استان خوزستان است. با عنایت به این که در تفاهم نامه مربوطه به صراحت قید شده است، اعتبار مذکور جهت توسعه ورزش همگانی می باشد، لیکن مسئولان محترم وزارت نفت، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، فرمانداران محترم شهرستان های مسجدسلیمان و آبادان و مسئولان این دو باشگاه اعلام نموده اند که کمک اعطایی فوق جهت پرداخت به این باشگاه ها است و با توجه به مشکلات مالی این باشگاه ها، پیگیری های گسترده ای در خصوص دریافت مبلغ مذکور در اسرع وقت دارند. با عنایت به موارد فوق خواهشمند است دستور فرمایید در خصوص امکان چگونگی پرداخت این وجه به باشگاه های نفت مسجدسلیمان و آبادان، این اداره کل را ارشاد کنید.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.