ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال فولادمبارکه سپاهان اعتقاد دارد تیمش در چند پست با کمبود بازیکن روبرو است که با رفع آن بهتر ظاهر خواهند شد.
احمد باغبانباشی، امروز (سه شنبه -۲ آذرماه) پس از برد پنج برصفر مقابل فرش آرا مشهد از هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با کمبودهایی که داشتیم، امروز هم دوندگی زیادی داشتیم و خوب جنگیدیم، در بازی‌های قبلی هم اینگونه بازی می کردیم و فوتسال خوب و زیبایی را به نمایش می گذاشتیم، اما توپ‌های ما وارد دروازه نمی شد و دچار مشکل شده بودیم.
وی افزود: در چند پست کمبود بازیکن داریم که امیدوارم بتوانیم این کمبودها را رفع کرده و بتوانیم مراحل بعدی را به خوبی طی کرده و روز به روز بهتر شویم.
سرمربی تیم فوتسال سپاهان با اشاره به جایگاه پایین تیمش در جدول گفت: در جدول رده بندی لیگ برتر در پایین جدول قرار داریم، باید برای بهبود جایگاهمان تلاش کنیم که در این زمینه با بازیکنان نیز صحبت کردیم.
به گزارش ایسنا، باغبانباشی اضافه کرد: در بازی‌های گذشته با وجود بازی خوبی که داشتیم توپ برای ما نچرخید و پیروز میدان نبودیم، امروز پنج گل به تیم خوب فرش آرا زدیم، به تیم فرش آرا نیز تبریک می گویم، تیم قابل احترامی است. امیدوارم تیم ما نیز به خواسته هایی که مدنظرمان است، دست پیدا کند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *