به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سیدابراهیم تهامی در این مورد اظهار داشت: ابتدا باید از آقای نکونام تشکر کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی داشته باشم. همچنین یک تشکر ویژه از آقای آذری مدیرعامل محترم باشگاه دارم که زحمات زیادی برای فولاد و فوتبال خوزستان کشیده و نتایج این دو فصل اخیر فولاد در رده‌های مختلف گواه آن است.
ملی‌پوش سابق فوتبال ایران و عضو پیشین باشگاه فولاد خوزستان همچنین درباره حضورش در این باشگاه، گفت: خوشحالم که بالاخره یک نفر برای پیشکسوت ارزش قائل شد و کمکی به این قشر کرد. البته این مورد قبلاً با حضور آقای آذری در باشگاه فولاد خوزستان تبدیل به سیاست شده است و حضور سیدمحمد علوی، حسین کعبی، ناجی بداوی، عزیز فریسات، میثم سلیمانی، لفته حمیدی، محمد عارف‌نیا و… از اقدامات قابل تحسین ایشان است.
تهامی با تقدیر از سیاست حمایتی باشگاه فولاد خوزستان در قبال پیشکسوتان فوتبال، اظهار داشت: ای کاش همه مدیرهای ورزش استان اینگونه فکر می‌کردند و از پتانسیل پیشکسوتان فوتبال بهره می‌بردند. آقای آذری را از خودمان می‌دانم، اما دوست داشتم این اقدام در سال‌های گذشته و قبل از مدیریت ایشان انجام می‌شد که متأسفانه اینطور نشد. طی سال‌های اخیر از دوستان و هم‌استانی‌هایم انتظار کمک داشتم، اما متأسفانه هیچ اقدامی نکردند.
وی در ادامه افزود: فولاد خوزستان مسیر خودش را می‌رود و در این باشگاه نشان داده‌اند که بازی فقط برد و ورزش در مستطیل سبز نیست. بعضی اقدامات و فعالیت‌ها در باشگاه فولاد انجام می‌شود که نشان داده باشگاه فولاد یک قهرمان واقعی است. 
تهامی در انتها گفت: ان‌شاءالله این حضور ما باعث موفقیت برای باشگاه بزرگ فولاد باشد. وظیفه همه ما پیشکسوتان، هواداران و بزرگان فوتبال این است که از فولاد حمایت کنیم تا با همدلی و غیرت بچه‌ها و علم کادر فنی بتوانیم شادی‌ها را جشن بگیریم.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *