موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانحقوق بازنشستگانهمسان سازي حقوقهمسان سازي حقوق بازنشستگان برنامه و بودجهكميسيون برنامه و بودجه كميسيون برنامهكميسيون برنامه و بودجه مجلس رييس كميسيونتامين اجتماعي موسي موسويفعالان سياسي هشت پامهاجرت به آمريكا سيد عليرضا بهشتي شيرازيبرگز بازگشايي استخرهاي سرپوشيدهسمپاد جين آستينشكار لحظه ها ديموارشاد لرستان قهرماني ايران

به گزارش سایت قطره و به نقل ازوانانیوز،  بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت»؛ فدراسیون فوتبال ایتالیا به دنبال این است تا تمامی بازیکنان شاغل در لیگ های سری A و سری B پیش از آغاز فصل جدید در مقابل ویروس کرونا واکیسنه شوند.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازوانانیوز،  بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت ؛ فدراسیون فوتبال ایتالیا به دنبال این است تا تمامی بازیکنان شاغل در لیگ های سری A و سری B پیش از آغاز فصل جدید در مقابل ویروس کرونا" واکیسنه شوند.
  چند باشگاه سری A از جمله رم، سامپدوریا و فیورنتینا واکسن زدن به بازیکنان و اعضای تیم های خود را آغاز کرده اند، این در حالی است که لاتزیو هم در اندیشه انجام این کار است.
باشگاه های دیگر هم منتظر تصمیم نهایی از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا هستند.
برخی بازیکنان شاغل در لیگ ایتالیا نیز پیش از در تیم های ملی خود واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
فدراسیون فوتبال ایتالیا اما نگران این است که تعداد فوتبالیست های واکسینه شده در مقابل ویروس کرونا، کمتر از بازیکنانی باشند که حداقل یک دُز از این واکسن را دریافت نکرد ه اند.
طبق گزارش کوریره دلو اسپورت ؛ فدراسیون فوتبال ایتالیا تلاش می کند واکسیناسیون را اجباری کند تا از شیوع موارد جدید و به تعویق انداختن احتمالی بازی ها در طول فصل جدید جلوگیری کند.
در حال حاضر در تیم اسپتزیا تست کرونای 10 بازیکن و یک عضو تیم مثبت بوده است.
شاگردان تیاگو موتا در حال حاضر تنها مجاز به تمرین انفرادی هستند.
انتهای پیام/  
کلید واژه ها: فدراسیون فوتبال ایتالیافدراسیون فوتبالایتالیافوتبال ایتالیابازیکنانکوریره دلو اسپورتفدراسیونویروس کروناگزارشفوتبالآغازکرونابرخی بازیکنانباشگاهاسپورتجدیدشاغلواکسینه شدنلیگ ایتالیاواکسن کروناتیم های ملیویروسنشریهواکسنباشگاه هایفیورنتیناسامپدوریااساسواکسینهاندیشه

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *