اصفهان-مربی تیم فوتبال نساجی گفت: هر لحظه برای بهبود شرایط فوتبالی خود تلاش می‌کنیم که از لحاظ جدولی نیز حتی اگر بتوانیم یک رتبه خود را ارتقا بدهیم.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی صداقت در کنفرانس مطبوعاتی قبل از مصاف با ذوب آهن اظهار داشت: خوشحالیم که یک بار دیگر در شهر اصفهان بازی می‌کنیم و بازی مهم و سختی با تیم خوب و ساختارمند و ریشه دار پیش رو داریم.
وی افزود: ذوب آهن اصفهان کادر فنی خوب و باتجربه‌ای دارد، ولی متأسفانه شرایط بازی فردا به گونه‌ای است که دو تیم برخلاف ارزش واقعی باید در پایین جدول با یکدیگر مصاف داشته باشند.
مربی تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: همه می‌دانند دو تیم ذوب آهن و نساجی جایگاه واقعی‌شان اینجا نیست و همانطور که قبلاً هم آقای الهامی بارها تاکید کرده‌اند ما بازی به بازی تا آخرین تلاش می‌کنیم.
وی ادامه داد: هر لحظه برای بهبود شرایط فوتبالی خود تلاش می‌کنیم که از لحاظ جدولی نیز حتی اگر بتوانیم یک رتبه خود را ارتقا بدهیم و این تلاش را تک تک مجموعه بازیکنان و کادر فنی اعمال می‌کنند.
استکی در خصوص محرومین و مصدومان تیم فوتبال نساجی گفت: تیم ما مصدوم و محرومی برای بازی پیش رو ندارد و اگر بازیکنی تا فاصله بازی مصدوم شود نفرات جایگزین در تمرین حاضر هستند.
به گزارش مهر، تیم فوتبال نساجی با کسب ۲۹ امتیاز از ۲۷ بازی بر جایگاه دوازدهم جدول تکیه زده و از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه فردا (سه‌شنبه ۲۹ تیر) مهمان ذوب آهن خواهد بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *