موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانباشگاه استقلالبرنامه و بودجهفرهاد مجيدي همسان سازي حقوق بازنشستگانواكسن كرونا كميسيون برنامه و بودجهفوتبال استقلال تيم فوتبال استقلالحقوق بازنشستگان اكبر تركيرعد پدافند فرانسه كرواسيسريال پايتخت 2 انجمن سرطان آمريكاعوارض خروج كشور رطوبت پوستتراكتور تبريز سيف الله شكريدليا اوئنز اين روانشناستجمعات اعتراضي اعزام هيأت

رسانه های اسپانیایی و آرژانتینی مدعی شدند که باشگاه النصر عربستان حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با مایکون پریرا مدافع آرژانتینی ویارئال به توافق رسیده است.
– مدافع برزیلی النصر از این تیم عربستانی، مدیران باشگاه به دنبال یک جانشین مناسب برای او بودند و چنانچه گزارشاتی که در رسانه های آرژانتین، اسپانیا و برزیل درباره مقصد بعدی این مدافع منتشر شده صحت داشته باشند، این بازیکن راهی عربستان خواهد شد.
وب سایت آرژانتینی bolavip با تیتر “رامیرو فونس کار خود را در عربستان ادامه خواهد داد” نوشت: رامیرو فونس موری ویارئال را ترک خواهد کرد و تجربه جدید و عجیب و غریبی در فوتبال عربستان خواهد داشت، جایی که از فصل آینده در النصر بازی خواهد کرد.
بسیاری از بازیکنان آرژانتین تصمیم می گیرند بخشی از حرفه خود را در فوتبال خاورمیانه ادانه دهند.
در حال حاضر اور بانگا هموطن او در عربستان و تیم الشباب حضور دارد.
بازیکن سابق زیردریایی ها به کار خود در النصر ادامه خواهد داد و پس از شش فصل بازی در اروپا و در تیم های اورتون انگلیس و ویارئال اسپانیا، پس از کسب قهرمانی در لیگ اروپا، رهسپار عربستان خواهد شد.
این اطلاعات توسط سزار لوییس مورلو که از خبرنگاران فعال در حوزه فوتبال آرژانتین است در توییتر منتشر شده است.
در همین زمینه، وب سایت tycsports نوشت که مدافع آرژانتینی، پس از سه فصل ویارئال را ترک خواهد کرد و برای دو فصل آینده به عضویت النصر عربستان درخواهد آمد.
رامیرو فونس موری پیشنهادهای مختلف باشگاه های اسپانیا را رد کرد و تصمیم گرفت کار خود را در عربستان ادامه دهد.
اگر چه هنوز قرارداد رسمی امضا نشده است، اما توافق نامه ای شفاهی مبنی بر تأیید انتقال مدافع آرژانتینی به باشگاه عربستانی به مبلغ دو میلیون و 200 هزار دلار در ازای دو فصل و احتمال تمدید آن برای 3 فصل صورت گرفته است.
النصر حریف تراکتور تبریز" در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست.
دیدار دو تیم در تاریخ 23 شهریور و در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه قطر برگزار می شود.

کلید واژه ها: آرژانتینعربستانلیگ قهرمانان آسیاقهرمانان آسیالیگ قهرمانانباشگاه النصر عربستانمدافع برزیلی النصرقهرمانانالنصرمدافعتراکتورویارئالاسپانیافوتبال عربستانالنصر عربستانبازیکنبازیباشگاهیک هشتم نهاییفوتبالحریف تراکتورمدافع برزیلیمایکون پریرابرزیلرسانهخاورمیانهاسپانیاییاور بانگاآسیابازیکنان

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *